{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 318418

رئیس کلانتری ۱۱۷ جوادیه از دستگیری سارقانی خبر داد که در پوشش پلیس مبارزه با موادمخدر از شهروندان اخاذی می‌کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، ساعت چهار صبح روز گذشته (7 آذر جاری) مأموران گشت کلانتری هنگام گشت‌زنی در خیابان فدائیان اسلام به یک دستگاه خودروی سمند خاکستری رنگ با شیشه‌های دودی که اقدام به نصب چراغ‌گردان پلیس کرده و در حال بازرسی یک خودروی تیبا بود، مشکوک شدند.

مأموران با مشاهده این صحنه وارد عمل شده که بررسی‌های اولیه حاکی از آن بود که سه مرد قوی‌هیکل با تجهیزات پلیسی از قبیل آمپلی‌فایر مربوط به چراغ‌گردان پلیس، باتومهای فلزی،یک دستبند و کلاه‌های نظامی همراه خود دارند.

 در همان بررسی‌های اولیه مشخص شد سه مرد جوان  با معرفی خود به عنوان مأموران پلیس مبارزه با موادمخدر پس از متوقف کردن خودروی تیبا که زن میانسال مسافر به همراه داشت، بدون نشان دادن مدارک شناسایی قصد اخاذی و گرفتن گوشی تلفن‌همراه آنها را دارند.

با مشخص شدن این موضوع هر سه متهم دستگیر و همراه  با  شاکی به کلانتری منتقل شدند همچنین در جریان بازرسی خودروی متهمان مقداری موادمخدر از نوع شیشه و هروئین کشف و ضبط شد.

در ادامه شاکیان در کلانتری عنوان کردند که زورگیران پس از متوقف کردن آنها قصد گرفتن پول و گوشی‌های تلفن‌همراه را داشتند که مأموران از راه رسیدند. 

سارقان در اعترافات خود گفتند که از مدتی قبل با این شیوه و معرفی خود به عنوان مأمور پلیس مبارزه با موادمخدر  از مردم اخاذی می‌کردند.

به گفته سارقان، آنها بار آخر در خیابان استاد معین خودرویی را متوقف کرده و چون راننده مقداری موادمخدر تریاک همراهش بود به خاطر اینکه خودروی وی به پارکینگ دلالت پیدا نکند و پرونده‌ای برایش درست نشود مقدار قابل توجهی پول و گوشی تلفن‌همراهش از وی گرفتند.

سرهنگ اسدعلی الماسی؛ رئیس کلانتری 117 جوادیه با اعلام این خبر گفت: پرونده متهمان پس از تکمیل برای بررسی‌های بیشتر به مراجع قضایی ارسال شد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری