{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 312981

مردی که به‌دلیل اختلاف با پسرش او را به آتش کشیده و به قتل رسانده است، دستگیر شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از شرق، روز 29 مهرماه خبر سوخته‌شدن جوانی در شعله‌های آتش به کلانتری نازی‌آباد اعلام و با حضور مأموران در محل مشخص شد در پی اختلاف خانوادگی میان یک پسر و پدر و بالا‌گرفتن قضیه، پدر پس از ریختن بنزین روی پسرش، با روشن‌کردن فندک او را به آتش کشیده و در ادامه تلاش‌های پدر و مادر برای خاموش‌کردن شعله‌ها به نتیجه نرسیده و پسر با 55 درصد سوختگی از ناحیه صورت، کمر و دست‌ها به بیمارستان شهید مطهری منتقل شده و تحت مداوا قرار گرفته است. 

مصدوم که فردی حدودا 39ساله بود، پس از 14 روز به‌دلیل شدت جراحات و سوختگی‌ها در بیمارستان فوت کرد و دستگیری عامل جنایت در دستور کار مأموران قرار گرفت. پدر مقتول که پس از فوت پسرش از خانه متواری شده بود و در محل نامعلومی به سر می‌برد، پس از تحقیقات گسترده نیمه‌شب یکشنبه در مخفیگاهش در خیابان شهید رجایی شناسایی و دستگیر شد. 

قاتل به نام «رضا» فردی حدودا 58ساله و معتاد به مواد مخدر شیشه است. او در اعترافات خود گفت: از مدت‌ها قبل با پسرم اختلاف و جروبحث داشتیم تا اینکه روز حادثه مشاجره ما بالا گرفت و من هم از روی عصبانیت مقداری بنزین را که در اتاقک پارکینگ برای موتورم کنار گذاشته بودم، برداشتم و برای تهدید و ترساندن عباس به سر و صورت و بدن وی ریختم که عباس به‌محض اینکه متوجه موضوع شد لباسش را درآورد و دور گردن من انداخت و با تمام توان فشار می‌داد و من که احساس خفگی داشتم، او را هل دادم و ناغافل فندک را روشن کردم و به‌محض روشن‌شدن فندک عباس در آتش شعله‌ور شد و من هم که شوکه شده بودم، به همراه همسرم تلاش کردیم آتش را خاموش کنیم و بعد هم با آمبولانس تماس گرفتیم. 

سرهنگ کارآگاه علی ولیپورگودرزی، معاون مبارزه با جرائم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ دراین‌باره گفت: متهم پرونده برابر هماهنگی با بازپرس شعبه سوم دادسرای جنایی ناحیه 27 تهران برای انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

ارسال نظر