{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 278126

فرماندهی انتظامی شهرستان نظرآباد با انتشار تصاویر سارقان گردنبندقاپ، از شهروندان درخواست کرد چنانچه از سوی این افراد مورد سرقت قرار گرفته‌اند جهت شناسایی متهمان و طرح شکایت به پلیس آگاهی این شهرستان مراجعه کنند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سرهنگ علی سلیمانی با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع سرقت طلا از سوی دو نفر در شهرستان نظرآباد، رسیدگی به موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی اظهار کرد : ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی، بازبینی تصاویر دوربین‌های مداربسته و تحقیقات محلی موفق به شناسایی سارقان شدند.

سرهنگ سلیمانی خاطرنشان کرد: با تشدید اقدامات گشت‌زنی در سطح شهرستان و مناطق مجاور، ماموران موفق شدند راکبان یک دستگاه موتورسیکلت را که با مشخصات سارقان مورد نظر مطابقت داشت  شناسایی کرده و در یک عملیات تعقیب و گریز، موتور سیکلت را متوقف و دو متهم را دستگیر کنند.

این مقام انتظامی با بیان این که در بازرسی از متهمان،  دو  رشته گردنبند، گوشی تلفن همراه و دو  قبضه چاقو کشف شد گفت: نامبردگان به همراه اموال مکشوفه برای تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد منتقل شدند.

سرهنگ سلیمانی گفت : متهمان دستگیر شده در بازجویی‌های ماموران به جرم خود مبنی بر 50 فقره سرقت به عنف طلا و جواهرات در شهرهای نظرآباد ، فردیس ، هشتگرد و آبیک اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان نظرآباد ادامه داد: با توجه به احتمال سرقت‌های متعدد از سوی این دو متهم، دادیار شعبه سوم دادگستری شهرستان نظرآباد، دستور چاپ تصاویر بدون پوشش متهمان را در رسانه‌های جمعی صادر کرده است، بنابراین از شهروندانی که به این شیوه و یا توسط این افراد مورد سرقت قرار گرفته اند درخواست می شود تا جهت پیگیری شکایت خود به اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی شهرستان نظرآباد واقع در میدان صنعت مراجعه و یا با شماره   تلفن   02645357441 تماس حاصل کنند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری