{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 277734

خودروی پرشیا پس از منحرف شدن از مسیر اصلی به شدت با جدول کنار خیابان، تابلوی راهنمایی و پست مخابرات برخورد کرد و تمامی سرنشینان آن داخل خودرو واژگون شده حبس شدند.

به گزارش اقتصادآنلاین، بر اساس اعلام آتش نشانی ساعت 2 بامداد امروز حادثه تصادف در خیابان بروجردی، نرسیده به پل بعثت  به سامانه 125 آتش‌نشانی اعلام شد که ستاد فرماندهی این سازمان بلافاصله زنگ ایستگاه 21 را به صدا درآورد و نیروهای آتش‌نشانی این ایستگاه به همراه گروه امداد و نجات دو را به محل حادثه اعزام  کرد.

عباس شاطر معصوم؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: یک دستگاه خودروی سواری پرشیا به دلیل نامعلومی پس از منحرف شدن از مسیر اصلی به شدت با جدول کنار خیابان، تابلوی راهنمایی و پست مخابرات برخورد کرد.

وی تصریح کرد: شدت این حادثه به حدی بود که خودروی سواری واژگون شد و همه سرنشینان آن در داخل اتاقک آن مجروح و گرفتار شدند.

شاطر معصوم با اشاره به بازگرداندن خودرو به حالت اولیه و خارج کردن چهار سرنشین خودرو با کمک مردم در لحظات اول این حادثه، خاطرنشان کرد: نجاتگران و آتش‌نشانان این سازمان بلافاصله علاوه برقطع برق خودرو و جلوگیری از نشت بنزین آن، با گذاشتن علائم ایمنی ترافیکی در خیابان و کشیدن یک رشته لوله آبدهی، محل حادثه را ایمن کردند و سپس مشغول خارج کردن پنجمین سرنشین از میان آهن پاره‌های خودرو شدند.

شاطرمعصوم خاطرنشان کرد: پس از خارج کردن جوان گرفتار ازداخل خودرو که وضعیت عمومی مناسبی نیز نداشت، هر پنج مصدوم برای انجام درمانهای لازم توسط عوامل اورژانس به مراکز درمانی انتقال یافتند.

بنابر اعلام پایگاه خبری 125؛ علت بروز این حادثه رانندگی توسط پلیس راهور در حال بررسی است و نیروهای آتش‌نشانی با ایمن کردن کامل محل و انتقال خودرو به حاشیه امن خیابان و شست‌وشوی آن، به عملیات خود پایان دادند.

واژگونی خودرو

واژگونی خودرو

واژگونی خودرو

واژگونی خودرو

واژگونی خودرو

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری