{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 268716

سخنگوی سازمان مدیریت بحران:

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور با بیان اینکه برخی مشکلات ناشی از وقوع مناطق زلزله زده حل شده است، گفت: آب و برق شهر سی سخت در، استان کهگیلویه و بویر احمد که در زلزله دیروز قطع شده بود، وصل شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، بهنام سعیدی افزود: 134نفر در این زلزله مصدوم شده بودند که تعداد زیادی از این افراد به صورت سرپایی درمان و مرخص شده اند.

وی ادامه داد: این حادثه کشته نداشت و هیچ واحد مسکونی آسیب جدی ندیده است، آسیب های وارده شده به ساختمان ها در حد ترک خوردگی و قابل ترمیم است و تعداد واحدهای آسیب دیده و برآورد خسارت کلی پس از جمع آوری اطلاعات کارشناسان اعلام خواهد شد.

سخنگوی سازمان مدیریت بحران کشور با تاکید بر هوشیاری نیروی های امدادی حاضر در منطقه و رعایت نکات ایمنی از سوی مردم، خاطرنشان کرد: تاکنون نیازی به اسکان اضطراری احساس نشده است.

ساعت 8 و 38 دقیقه صبح چهارشنبه 12 اردیبهشت، زلزله‌ای به بزرگی 5.2 ریشتر شهر سی سخت در استان کهگیلویه و بویراحمد و شهرهای اطراف از جمله یاسوج را لرزاند.

کانون این زمین لرزه 10 کیلومتری شهر سی سخت، 19 کیلومتری یاسوج و 23 کیلومتری چیتاب در کهگیلویه و بویراحمد و در عمق هشت کیلومتری زمین بود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری