{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 261378

رئیس پلیس راهور ناجا گفت: علل بیش از ۸۵ درصد تصادفات در ایام اجرای طرح نوروزی، سرعت و سبقت غیر مجاز، عدم توجه به جلو، خستگی و خواب آلودگی است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، سردار 'تقی مهری' در حاشیه بازدید سردار 'حسین اشتری' از قرارگاه نوروزی پلیس در فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: اجرای طرح ویژه ترافیک نوروز از 24 اسفند سال 96 شروع شد و تا پایان تعطیلات ادامه پیدا خواهد کرد و با اقدامات صورت گرفته در اقصی نقاط کشور شاهد حضور مطلوب، گسترده پلیس و هماهنگی با تمامی دستگاه های امدادی و خدماتی بودیم.

رئیس پلیس راهور ناجا تصریح کرد: در ایام اجرای طرح نوروزی، سرعت و سبقت غیر مجاز، عدم توجه به جلو، خستگی و خواب آلودگی علت بیش از 85 درصد تصادفات اعلام شده است.

وی استان های البرز، تهران، قزوین، مازندران، گیلان، قم، فارس، گلستان، مرکزی و خراسان رضوی را پر تردد ترین استان های کشور در نوروز امسال ذکر و افزود: استان های فارس، کرمان، اصفهان، سیستان و بلوچستان، خوزستان و خراسان رضوی نیز پر تصادف ترین استان های کشور بودند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: از ابتدای ایام نوروز تاکنون افزایش حدود 14 درصدی تردد در سطح کشور را شاهد بودیم در همین ایام مصرف سوخت روزانه 100 میلیون لیتر اعلام شد که نشان دهنده تردد روزانه یک میلیارد کیلومتر در سطح کشور است.

مهری با بیان اینکه ایست های طولانی و گره ترافیکی در ایام نوروز نداشتیم، تاکید کرد: محورهای ورودی به شهر مشهد مقدس و همچنین محورهای شمالی کشور دارای ترافیک سنگین اما در عین حال روان بود.

رئیس پلیس راهور ناجا افزود: همکاران من تا پایان تعطیلات در محورهای کشور مختلف مستقر هستند و امیدواریم بتوانیم آرامش خوبی در سفر برای مردم فراهم کنیم.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری