کد خبر 252584

سرقت با طعم آب انار درجه یک

سارقی که از طریق آب انار سمی طعمه‌ها را مسموم می‌کرد و اموال آنها را به سرقت می‌برد دستگیر شد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از فارس، روز سه شنبه بود که مردی ۲۸ ساله به کلانتری ۱۱۹ مهرآباد جنوبی مراجعه کرد و مأموران این کلانتری را شوک زده کرد.

مأموران که مرد جوانی را می‌دیدند که با روشی ساده اما دور از ذهن طعمه یک سارق شده ابتدا شوک زده شده اما در ادامه پرونده‌ سرقتی را پیش روی خود می دیدند.

رییس کلانتری ۱۱۹ مهرآباد در خصوص این خبر گفت: مرد جوان که نگهبان یک مجتمع تجاری در خیابان ۳۰ متری جی بود در  کلانتری حاضر شد و بیان داشت ساعت ۱۱ شب در دفتر نگهبانی نشسته بودم که شخصی ۴۵ ساله مراجعه کرد و ابتدا پرسید این مجتمع کارگر می خواهد که به او گفتم فردا نزد مدیریت بیاید. 

سرهنگ حسن نورآبادی در ادامه افزود: شاکی در ادامه گفت متهم در صحبت هایش بیان کرد که با همسرش درگیر شده و با من شروع به درد و دل کرد. 

شاکی مدعی شد او را کنار خود نشاندم و تحت تاثیر حرفهای او ناراحت شدم و گفتم من نیز با چنین مشکلی در زندگی ام مواجه هستم.

وقتی برای او چایی آوردم گفت در خودرویش آب انار درجه یک دارد که برای رفع استرس عالی است.

شاکی در ادمه صحبت هایش به ماموران کلانتری گفت متهم به سمت خودرو رفته و پس از چند دقیقه در حالی که یک بطری آب انار که همراه داشت برگشت و یک لیوان به من تعارف کرد و من نیز نوشیدم.

حدودا پس از دو الی سه دقیقه احساس کردم سرم خیلی سنگین شد که مدام اشاره می کرد به لحاظ غلیظ بودن این حالت بهت دست داده است و من در یک لحظه چیزی نفهمیدم و به خواب رفتم.

وقتی به هوش آمدم دیدم چند نفر به دست و صورتم می زنند که از متصدیان واحدهای مجتمع بودند و متوجه شدم پس از نوشیدن آب انار بیهوش شده ام و اثری از آن مرد نیز نیست. 

زمانی که بهوش آمدم متوجه شدم کیف پول، گوشی ، مدارک و دو انگشتر و نیز اموال داخل گاوصندوق نگهبانی به سرقت رفته است. 

سرهنگ نورآبادی از کلید خوردن تحقیقات برای دستگیری متهم خبر داد و افزود: پس از طرح شکایت، ماموران عملیاتی کلانتری سریعا وارد عمل شدند و دوربین های مداربسته بررسی گردید.

در یکی از دوربین های نصب شده در ساختمانی حوالی آن مجتمع که خودرو نزدیک آن پارک شده بود شماره پلاک خودرو بدست آمد.

در انتها رئیس کلانتری 119 مهرآباد در زمینه بازداشت متهم گفت: پس از هماهنگی با مرجع محترم قضایی و شناسایی محل اختفا، متهم در یک عملیات غافگیرانه دستگیر شد. 

متهم در تحقیقات به بزه انتسابی معترف شد و گفت: دارای سابقه کیفری بوده و از طریق ریختن داروهای بیهوش کننده در آب انار و ایجاد ارتباط صمیمی با نگهبانان مجتمع ها سرقت می کند. 

سرهنگ سید جمال موسوی گفت: لازم است نگهبانان مجتمع های تجاری و مسکونی از ورود افراد ناشناس در زمان های شبانه و  تعطیلی مجتمع ها خودداری و از پذیرش خوراکی ها و آشامیدنی ها از افراد ناشناس پرهیز کنند.

وی ادامه داد: سارقان در پوشش های مختلف دست به سرقت می زنند و اقدامات هوشیارانه شهروندان ، عامل مهمی جهت پیشگیری از وقوع سرقت می باشد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر