{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 209746

کشف سر‌های بریده زن و مرد ناشناس درخیابان شیخ بهایی تهران، معمای پیچیده‌ای را پیش روی تیم جنایی پایتخت قرارداده است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایران ، خبرکشف سرهای بریده، حدود ساعت هشت صبح دیروزبه مأموران پلیس و سجاد منافی آذر-بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام شد. تیم جنایی پس ازحضور در محل حادثه، با سرهای ازتن جدا شده زن و مرد جوانی روبه‌رو شدند.این درحالی بود که قمست‌هایی از سرها سوخته بود و آثار باقیمانده در محل حکایت از آن داشت که عاملان جنایت مخوف، سرهای قربانیان را به آتش کشیده بودند اما لحظاتی بعد ازرفتن شان، آتش خاموش شده بود.تحقیقات مقدماتی نشان از آن داشت که سرها، نیمه شب گذشته به آن محل انتقال یافته بودند. طبق نظریه پزشک قانونی حاضردرصحنه، اجساد متعلق به زن و مردی حدود 30 تا 35 ساله است.

مرد جوانی که محل کارش در همان محدوده است  درمحل حادثه اظهارداشت: «ساعت حدود 9 صبح بود که متوجه شدم جمعیت زیادی دریک قطعه زمین پشت مجتمع مسکونی «آ، اس، پ» جمع شده‌اند. چندین خودروی پلیس هم محدوده را تحت کنترل داشت و مأموران به ما اجازه نزدیک شدن ندادند. مأموران وتیم تحقیق، چند ساعتی مشغول کاروجست‌و‌جو بودند.پس ازپایان تحقیقات تخصصی، سرها با آمبولانس به پزشکی قانونی انتقال یافتند.به نظرم عاملان این جنایت، آدمکش‌های حرفه‌ای بوده‌اند.ضمن اینکه تمام اطراف این زمین حصارکشی است. اما آنها گوشه‌ای را انتخاب کرده بودند که حصارش از بین رفته بود.یک راننده اتوبوس نیزدراین باره گفت: «صبح زود اینجا تصادف شده بود، آمدم ببینم چه خبر است که ناگهان دیدم چندین خودرو پلیس با سرعت به این سمت می‌آیند.

ابتدا فکر کردم برای بررسی تصادف آمده‌اند. اما دقایقی بعد متوجه شدیم ماجرا از چه قرار است. اینجا محل خلوتی است و بعید می‌دانم کسی دیده باشد که چه کسی سرها را رها کرده است. من یکی از سرها را دیدم که از گردن به پایین بریده شده بود.»محمد شهریاری، سرپرست دادسرای امور جنایی تهران نیز در این باره  گفت: صبح چهارشنبه -دیروز-همزمان بااعلام خبرکشف دو سر بریده، بلافاصله تحقیقات تخصصی را شروع کردیم. پرونده این جنایت هم‌اکنون در دادسرای جنایی وپلیس آگاهی تحت بررسی است و تحقیقات در این زمینه تاروشن شدن ماجرا ادامه دارد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری