کد خبر 512253

تکذیب یک ادعای تکراری درباره همسر واعظی

روابط عمومی دفتر رییس جمهور سخنان موسوی لارگانی درباره همسر واعظی را تکذیب کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، در پی انتشار سخنان آقای موسوی لارگانی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی درباره همسر رییس دفتر رییس جمهور در راه دانا که خبرگزاری فارس آن را بازنشر کرده بود، روابط عمومی دفتر رییس جمهور این سخنان را تکذیب کرد.

عضو هیات رییسه مجلس شورای اسلامی به راه دانا گفته بود: در شرایطی که مردم با مشکلات معیشتی و اقتصادی دست‌وپنجه نرم می‌کنند، آقای واعظی رییس دفتر رییس جمهور به اصفهان سفر می‌کند و می‌گوید نباید فولاد مبارکه سیاسی شود!

سید ناصر موسوی لارگانی افزود: سیاسی نشدن فولاد یعنی همسر آقای واعظی با این مجتمع قرارداد پژوهشی ببندد و از طرف دیگر بگوید که مدیر فاسد این مجموعه باید تا انتخابات بماند.

در ادامه متن تکذیبیه روابط عمومی دفتر رییس جمهور را مشاهده می‌کنید.

پیرو انتشار مطلبی از آقای موسوی لارگانی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی علیه رییس دفتر رییس جمهور در آن رسانه محترم، ذکر این نکته ضروری است با توجه به تکرار چندباره این مطلب کذب از طرف ایشان و تکذیب چندین باره این دروغ، متأسفانه از ایشان که ملبس به لباس مقدس روحانیت هم هستند، توقعی نیست چرا که بارها با ارائه اسناد و مدارک توضیح داده شده اما ایشان همچنان اصرار دارد قراردادی را که بین دانشگاه آزاداسلامی و فولاد مبارکه منعقد شده به اسم یک فرد تمام کند. از این نظر که اگر سخنان‌شان آلوده به اغراض سیاسی نبود، این میزان بر مطلب کذب خود پافشاری نمی‌کردند. اما تکرار این ادعاها از رسانه‌ای که صداقت و راستگویی را سرلوحه فعالیت‌های رسانه‌ای خود معرفی می‌کند، دور از انتظار است.

مجدداً از این تریبون این ادعاها برای بار چندم تکذیب می‌گردد.

روابط عمومی دفتر رییس جمهور

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    هرچی رو تکذیب میکنید درسته