{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 394076

با طرح از سوی سخنگوی وزارت خارجه؛

سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان دخالت ایالات متحده آمریکا در امور داخلی بولیوی و اقدام شبه کودتا علیه رئیس جمهور قانونی آن کشور را محکوم کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، سید عباس موسوی سخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان دخالت ایالات متحده آمریکا در امور داخلی بولیوی و اقدام شبه کودتا علیه رئیس جمهور قانونی آن کشور را محکوم و اظهار کرد:  هرگونه تغییر دولت‌ها بصورت اجبارآمیز و خارج از چارچوب‌های قانونی بخصوص با دخالت خارجی محکوم و غیرقابل قبول است.

وی افزود: جمهوری اسلامی ایران معتقد است هر گونه تغییری باید انعکاس خواست مردم از طریق صندوق های رای و در چارچوب قانون باشد.

سخنگوی دستگاه دیپلماسی اظهار امیدواری کرد که مردم و گروه‌های مختلف سیاسی در بولیوی با استفاده از ظرفیت‌های سیاسی و حقوقی کشورشان بتوانند بدون توسل به آشوب، خشونت و درگیری به یک راه حل مسالمت آمیز در خصوص وضعیت موجود برسند.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    یه دیکتاتور متقلب از دست مردم فرار کرده و رفته مکزیک پناهنده شده چون مثل دفعه های قبلی نتونسته رهبر مادام العمر باشه.حالا چون ما خوشمون نیومده کار آمریکا بوده؟دیکتاتورها بالاخره یه روز می رن بی قید و شرط.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری