{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 392168

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

همسر صاحب صنایع "کوک"، با دارایی حدود ۶۱میلیارد دلار در جایگاه نخست لیست ثروتمندترین زنان جهان قرار گرفت.

اقتصادآنلاین – مهسا نجاتی؛ بر اساس آخرین گزارش ارائه شده، لیست 10نفره ثروتمندترین زنان جهان، اعضای جدیدی را به خود افزوده است.  جولیا فلشر کوک (همسر دیوید اچ کوک، صاحب شرکت صنایع کوک که دو ماه گذشته فوت کرد) به همراه خانواده، با ثروت 60.7 میلیارد دلاری، در جایگاه نخست این لیست قرار گرفته است. شرکت صنایع کوک، در زمینه صنایع هسته‌ای و صنعت نفت؛ شامل تولید، پالایش و توزیع نفت خام، ساخت خطوط لوله، صنایع پتروشیمی، صنایع شیمیایی، تولید الیاف، پلیمر و پلاستیک، مواد معدنی، کود، کاغذ، صنایع کشاورزی و دامداری، ارائه خدمات مالی و سرمایه‌گذاری در صنایع مختلف، فعالیت می‌نماید.

در این لیست جینا راینهارت، سرمایه‌دار، بازرگان و میلیاردر استرالیایی، با رساندن ثروت خود به 2.1 میلیارد دلار، به دلیل بهبود و قدرتمند شدن وضعیت مالی در شرکت معدنی خود، باز هم در بین ثروتمندترین زنان جهان جای گرفت. وی در آسیا-اقیانوسیه، به عنوان دومین زن ثروتمند در این منطقه، پس از تیتان یانگ هویان، مالک اصلی شرکت کانتری گاردن چینی، معرفی شد.

در جدول ارائه شده، به ترتیب ثروتمندترین زنان حال حاضر جهان را مشاهده می‌کنید؛

لیست ثروتمندترین زنان جهان به روز شد

ارسال نظر

  • ابی
    ۳ ۱

    زن خانوم حداد عادل رو هم اضافه کنید

  • ابتین
    ۰ ۰

    اکثر زنان ثروتمند به واسطه یک مرد موفق به ثروت میرسند که میتونه شوهر پدر یا برادر باشه به عبارت دیگر پشت هر زن موفق یک مرد ایستاده

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری