{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 391188

نخست وزیر مالزی با محکوم کردن زورگویی برخی کشورهای قدرتمند، اعلام کرد که کشورش برای بستن حساب‌های بانکی اشخاص و شرکت‌های ایرانی تحت فشار زیادی قرار گرفته است.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا، ماهاتیر محمد، نخست‌وزیر مالزی روز چهارشنبه اعلام کرد که کشورش "مجبور شده تا زندگی را برای ایرانیان سخت کند."

تعداد متعددی از کسانی حساب‌هایشان مسدود شده است به خبرگزاری رویترز اعلام کرده‌اند که بانک‌های مالزی در حال انسداد حساب‌های اشخاص و شرکت‌های ایرانی در این کشور هستند.

ماهایتر محمد در این زمینه افزود: روابط ما با تهران بسیار حسنه است اما از برخی جهات فشارهایی بر ما اعمال شده است. اگر ما این کار را نمی‌کردیم، بانک‌های ما در سایر کشورها بسته می‌شد. برخی قدرتمندان در حال زورگویی به ما هستند.

ارسال نظر

 • مسعود
  ۱ ۱

  ای پدر ترس بسوزه . من موندم پس این عبارت روابط حسنه(بسیار حسنه) رو کجای دلم بذارم . معنی کشورهای غیر متعهد رو هم فهمیدیم .پس این کشورهای غیر متعهد هم در حد یک اسمه و بعد هم چند تا عکس یادگاری ....

 • ناشناس
  ۱ ۰

  باز هم به شما که رک و راست داستان رو میگی. واقع بین باشیم، هر کس دیگه هم جای شما بود همین کار رو می کرد. البته در جلسات عدم تعهد باید یه خالی هایی بست که روال کاره.

 • علی
  ۲ ۰

  البته رژیم ما هم فقط زبان زور می فهمد

 • ناشناس
  ۲ ۰

  آخی بمیرم الهی.مجبور شدی؟رک و راست بگو ایران چنگی به دل نمی زد رفتیم سراغ شریک با سود بالاتر.این هم یکی دیگه از افتضاحههای دیپلماسی ایران در این سالها.دوستان یکی یکی می رن.اول عمان و قطر حالا هم مالزی.لابد فردا هم...

 • علی
  ۲ ۰

  مقصر اصلی سیاست های غلط خودمان است.
  رهبران از خواب بیدار شوید !

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری