{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 377568

افراد مسلح در دو شهر ایالت تگزاس به سمت تیراندازی کرده و حداقل ۳۰نفر را مجروح کردند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، منابع محلی از وقوع دو تیراندازی همزمان در دو شهر «میدلند» و «اودِسا» در ایالت تگزاس آمریکا خبر می‌دهند.

به نوشته رسانه‌های آمریکایی، افراد مسلح در دو شهر ایالت تگزاس به سمت مردم تیراندازی کرده و حداقل 30 نفر در این دو حادثه آسیب دیدند (10 نفر در میدلند و 20 نفر در اودسا).

پلیس آمریکا معتقد است این حملات هماهنگ‌شده بوده و حداقل دو تیرانداز در این واقعه حضور دارند. عملیات تعقیب‌وگریز برای بازداشت مظنونان شروع شده است.

این فرد مسلح که در حال رانندگی در جاده مواصلاتی شهر میدلند به اودسا بود، به روی دیگر خودروها آتش گشوده و همزمان به مسیر خود ادامه می‌داد. وی حتی به موانع جاده‌ای پلیس نیز برخورد کرده و سه افسر آمریکایی را نیز مجروح کرد.

پلیس آمریکا ساعتی بعد از آغاز عملیات تعقیب و گریز، خبر داد که با تیراندازی به سمت ضارب و مجروح کردن وی، موفق شدند او را بازداشت کنند. البته این شخص از صدمات وارده جان سالم به در نبرده و کشته شد.

منابع بیمارستانی در میدلند نیز با به‌روز رسانی آمار تلفات، اعلام کردند پنج نفر از مجروحان به دلیل شدت جراحات وارده،‌ جان باختند.

این تیراندازی خونین در حالی است که سه هفته پیش نیز در چنین روزی تیراندازی یک فرد مسلح در فروشگاه «والمارت» در شهر مرزی «اِل‌پاسو» واقع در ایالت تگزاس، حداقل 20 کشته و 24 زخمی برجای گذاشت.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری