{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 375959

وزیر دفاع آلمان از پایگاه‌ های نظامی آلمان در اقلیم کردستان که‌ ماموریت آموزش نیروهای پیشمرگ را بر عهده‌ دارند، بازدید کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فرارو، وزیر دفاع آلمان برای نخستین بار از زمان تصدی این منصب، وارد اربیل مرکز اقلیم کردستان عراق شد و دیدار و گفتگو با مقامات سیاسی و نظامی کُرد در برنامه‌ این سفر می باشد.

Capture

 آنگرت کرامپ کارن باوئر، وزیر دفاع آلمان که در نخستین سفر رسمی خود به عراق از زمان تصدی این منصب، وارد شهر بغداد شده و با مقامات عالی رتبه‌ این کشور دیدار کرده بود، پس از پایان سفر به‌ پایتخت عراق از طریق فرودگاه‌ بین المللی اربیل و با استقبال رسمی صفین دزه یی مسئول روابط خارجی اقلیم کردستان وارد اقلیم شد.

4444

بر اساس اعلام دولت اقلیم کردستان، وزیر دفاع آلمان با شورش اسماعیل وزیر پیشمرگ اقلیم کردستان دیدار و گفتگو کرد و سپس از پایگاه‌ های نظامی آلمان در اقلیم کردستان که‌ ماموریت آموزش نیروهای پیشمرگ را بر عهده‌ دارند، بازدید کرد.

7777

کارن باوئر در دیدار با فرماندهان پیشمرگ اقلیم کردستان و دیگر مسئولان اقلیم کردستان، جنگ با داعش و مسائل و امورات مربوط به‌ حضور نظامی آلمان در اقلیم کردستان را بررسی و ارزیابی و پس از آن نیز در کنفرانسی مطبوعاتی، نتایج سفر خود به‌ بغداد و اربیل را اعلام خواهد کرد.

آلمان در چارچوب کمک های ائتلاف جهانی ضد داعش کمک های نظامی و تسلیحاتی خود را به اقلیم کردستان و نیروهای پیشمرگ ارائه داده و بیمارستانی ویژه نیروهای پیشمرگ را با 5 میلیون دلار هزینه در اربیل احداث کرده است.

21

آموزش نیروهای پیشمرگ به منظور آشنایی این نیروها با فنون مدرن جنگی و تجهیزات جدید نظامی از سال 2014 و برای مقابله این نیروها با داعش از سوی 7 کشور عضو ائتلاف جهانی ضد داعش آغاز کرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری