{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 373104

ثروت این خانواده ۵ نفره در هر دقیقه ۷۰ هزار دلار افزایش می یابد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از خبرآنلاین، بلومبرگ در گزارشی به معرفی ثروتمندترین خانواده های آمریکایی پرداخته است . خانواده ای که بیشترین ثروت را در جهان در اختیار دارد، خانواده ای است که بزرگترین خرده فروشی جهان را به ارث برده است . خانواده ای ۵ نفره ، با ثروتی برابر با ۱۹۱ میلیارد دلار.

بررسی ها نشان می دهد از ژوئن سال ۲۰۱۸ ثروت این خانواده به شکلی سرسام آور در حال افزایش است . ثروت این خانواده از ژوئن سال ۲۰۱۸ تا کنون بیش از ۳۹ میلیارد دلار افزایش یافته است. این خانواده ، خانواده والتون، صاحب خرده فروشی بزرگ والمارت هستند. آنها ۷۰ هزار دلار در دقیقه ، ۴ میلیون دلار در ساعت و ۱۰۰ میلیون دلار در روز به ثروتشان افزوده می شود.

این خرده فروشی میراث سم والتون، موسس والمارت است که حالا به ثروتی عظیم در مقیاسی بی سابقه تبدیل شده است.

سایر خانواده های آمریکایی نیز با اختلاف کمی پس از آن ها قرار دارند. خانواده مارس، مالک بزرگترین شرکت خصوصی آبنبات در جهان، ۳۷ میلیارد دلار به ثروت خود اضافه کردند و آن را به ۱۲۷ میلیارد دلار رساندند. خانواده کخ فعال در صنعت نفت، تجارت و کارآفرینی هم ۱۲۵ میلیارد دلار ثروت دارد.

در حال حاضر ۲۵ خانواده ثروتمند آمریکایی تقریباً ۱.۴ میلیون دلار از ثروت آن را در دست دارند که ۲۴ درصد نسبت به سال گذشته افزایش یافته است.

ارسال نظر

 • ناشناس
  ۲ ۲

  دمشون گرم . اینها انسان های درستی هستن. هر کی پولداره آدم درستیه.

  • عرفان
   ۰ ۰

   هر کی پولداره آدم درستیه؟؟؟؟
   نه اینکه همه پولدارا بد باشن نه اما همشون هم خوب نیستند!

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری