{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 358196

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

به توجه به آمار ارائه شده، میزان صرف هزینه اروپاییان در بخش‌های مختلف، به طور مداوم درحال افزایش است که بیشترین میزان افزایش به استفاده از شهربازی‌ها اختصاص دارد.

اقتصادآنلاین - مهسا نجاتی؛ آمار ارائه شده توسط Barclaycard حاکی از آن است که میزان صرف هزینه اروپاییان در بخش‌های مختلف، سالیانه 3.8 درصد افزایش پیدا می‌کند. این اطلاعات ارائه شده که در خصوص میزان صرف هزینه اروپاییان در قسمت‌های مختلف تا ماه فوریه 2019 است، نشان می‌دهد که رشد صرف هزینه در بخش تفریحات و سرگرمی، سرعت بیشتری نسبت به سایر نقاط دنیا را دارد.

قابل ذکر است که با توجه به این بررسی، لیستی ارائه شده که بر اساس آن به نظر می‌رسد که اروپاییان در اوقات فراغت خود بیشتراز شهربازی‌ها استفاده می‌کنند. استفاده از شهربازی‌ها در اروپا نسبت به سال گذشته 11.5 درصد افزایش پیدا کرده است. در ادامه، باید اشاره کرد که جایگاه دوم این لیست، به آژانس‌های مسافرتی اختصاص دارد که نسبت به سال گذشته 10.8 درصد افزایش داشته است.  جایگاه سوم این لیست، با افزایش 10 درصدی، به کافه‌ها و رستوران‌ها اختصاص دارد.

 در نمودار ارائه شده، میزان افزایش صرف هزینه اروپایی‌ها در بخش‌های مختلف نسبت به سال گذشته را مشاهده می‌کنید؛

photo_2019-06-07_18-10-26

ارسال نظر

  • مهدی
    ۰ ۰

    با سلام . حالا توی ایران هم آمار رو بیارید لطفا اولیش کرایه خونه و دومیش خرج بیمارستان و سومیش هم مدرسه غیر انتفاعی و.... همه گرفتار و ناراحت و افسرده اونوقت توی اروپا دنبال عشق وحال

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری