{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 356762

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی با داماد و مشاور ارشد رئیس‌جمهور آمریکا و همچنین مسئول گروه ویژه اقدام ایران در وزارت امور خارجه آمریکا دیدار کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، دفتر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی طی پیامی در حساب رسمی خود در توئیتر اعلام کرد بنیامین نتانیاهو امروز پنج‌شنبه با «جراد کوشنر» داماد و مشاور ارشد دونالد ترامپ و «برایان هوک» مسئول گروه ویژه اقدام ایران در وزارت امور خارجه آمریکا، دیدار و گفتگو کرده است.

دفتر نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در این پیام به‌نقل از بنیامین نتانیاهو اظهار داشته است: «ما یک نشست فوق‌العاده و سازنده داشتیم که بار دیگر ثابت می‌کند اتحاد بین آمریکا و اسرائیل هرگز تا این حد قوی نبوده است و در آینده حتی از این هم قوی‌تر خواهد شد».

 جراد کوشنر، برایان هوک و همچنین «جیسون گرینبلات» نماینده ویژه آمریکا در امور خاورمیانه، روز دوشنبه واشنگتن را به‌مقصد خاورمیانه ترک کرده‌اند تا با مقامات مغرب، اردن و رژیم صهیونیستی در مورد طرح موسوم به معامله قرن رایزنی کنند.

طرح صلح موسوم به «معامله قرن» که آمریکا برای پایان دادن به منازعه بین فلسطینیان و صهیونیست‌ها مطرح کرده، به‌دنبال حذف همیشگی بازگشت آوارگان فلسطینی (مطابق آمار شش میلیون) به سرزمین خود و اسکان آن‌ها در «وطن جایگزین» یعنی کشورهای دیگر است.

در همین راستا قرار است در روزهای 25 و 26 ژوئن (4 و 5 تیرماه) یک نشست اقتصادی در منامه بحرین برگزار شود؛ نشستی که  وزیران اقتصاد به‌همراه سران شرکت‌های تجاری منطقه‌ای و بین‌المللی در آن حضور خواهند داشت.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری