{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 347160

رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر خروج از توافق هسته‌ای ایران را دستاوردی برای دو سال فعالیت در کاخ سفید دانست و گفت با ایران چه به توافق جدیدی برسیم یا نرسیم، پیروز خواهیم بود.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، دونالد ترامپ روز دوشنبه در میزگردی که با موضوع اقتصاد و اصلاحات مالیاتی برگزار شد، این مطلب را مطرح کرد.
وی افزود: ما نه تنها بار دیگر آمریکا را عظمت بخشیدیم بلکه به عنوان یک کشور بار دیگر مورد احترام قرار گرفتیم. ما توافق تجاری با چین را دوباره می سازیم. آنها بیش از سه میلیارد دلار از دست داده اند و کسی باور نمی کند. آنها دیگر نمی توانند از پول ما برای ایجاد اشتغال خود استفاده کنند.
رئیس جمهوری آمریکا ادامه داد: ما نمی توانیم اجازه دهیم آنچه را که رئیس جمهوری های پیشین انجام داده اند، رخ دهد. در این باره فقط اوباما منظورم نیست بلکه همه رئیس جمهوری های پیشین مد نظرم هستند.
ترامپ به موضوع کره شمالی هم اشاره و اضافه کرد: همه می دانید وقتی که آمدم که آزمایش های موشکی در همه طرف وجود داشت. 
تعداد زیادی از آزمایش های اتمی انجام و کوه ها به لرزه در می آمد.
وی گفت: آنها می گفتند که زلزله است اما من می گفتم که این از خارج از مرزها می آید. آنچه که رخ می داد فاجعه بار بود. آن به خاطر آزمایش های اتمی بود. اما من رابطه خوبی با کیم جونگ اون ایجاد کردم که چند روز گذشته گفت که مذاکره خوب است.
رئیس جمهوری آمریکا با یادآوری دور نخست مذاکرات دو طرف که سال گذشته در سنگاپور انجام شد، اظهار کرد: ما مدت طولانی در آنجا گفت و گو کردیم. اما جالب است که رسانه ها می گویند آن به سرعت انجام نمی شود.
ترامپ تاکید کرد: آنها درباره سرعت 40 سال گذشته هیچ چیزی نمی گویند. هیچ کسی درباره آن صحبت نمی کند. با این حال من می خواهم که این کار با سرعت انجام شود.
وی درباره خاورمیانه هم اظهار کرد: 100 درصد خلافت داعش از بین رفته است. ما آن را خیلی سریع به دست آوردیم. 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری