{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 340194

وکیل پیشین ترامپ که شهادت هفته گذشته وی در کمیته نظارت و اصلاحات مجلس نمایندگان در صدر خبر رسانه های آمریکا قرار گرفت، روز چهارشنبه هم در جمع نمایندگان حاضر و به سوالات آنان پاسخ داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، مایکل کوهن پس از این نشست غیر علنی که در کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان برگزار شد، به خبرنگاران گفت: نشست استماعی بسیار خوبی بود و معتقدم همه اعضای حاضر از اظهارات و پاسخ هایی که به آنها دادم، رضایت دارند.
وی افزود: من اطلاعات دیگری ارائه کردم و به اندازه توانم همکاری خود را با نمایندگان ادامه خواهم داد.
آدام شف رئیس کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان هم درباره نشست امروز با وکیل پیشین ترامپ گفت: کوهن اطلاعات و اسناد بیشتری ارائه کرد و اگر نیاز باشد باز هم او به این کمیته خواهد آمد.
کمیته اطلاعات مجلس نمایندگان آمریکا پیش از این نشست طرح تحقیق از زندگی شخصی و فعالیت های اقتصادی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا را پیگیری می کردند.
کوهن در نشست پیشین که به صورت علنی بود، ترامپ را نژادپرست، فریبکار و متقلب توصیف کرد و برای این ادعاها اسنادی درباره تنفر ترامپ از سیاه پوستان، حق سکوت هایی که به برخی خانم ها از جمله بازیگر فیلم های مستهجن پرداخت کرده بود و همچنین پروژه برج مسکو ارائه داد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری