{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 332728

نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی مدعی شد، ایران هر روزه حملات سایبری علیه این رژیم صورت می‌دهد و تل‌آویو هم همواره این حملات را خنثی می‌کند.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، «بنیامین نتانیاهو» نخست‌‌وزیر رژیم صهیونیستی امروز در سخنانی که در حساب توئیتری دفتر نخست وزیری این رژیم منتشر شده است، ایران را به حملات سایبری علیه این رژیم متهم کرد.

نتانیاهو گفت: « ایران روزانه حملات (سایبری) علیه اسرائیل صورت می‌دهد. ما شاهد این حملات هستیم و همواره آنها را خنثی می‌کنیم. ایران ما را به شیوه‌های زیاد دیگری تهدید می‌کند و در ۲۴ ساعت گذشته تهدید کرده‌اند که ما را نابود می‌کنند و شهرهای ما را با موشک هدف قرار خواهند داد.»

وی همچنین گفت: «ما به این تهدید‌ها بی توجه نیستیم. آنها تاثیری بر ما ندارند چرا که ما می‌دانیم که هم در بخش دفاعی و هم در بخش حمله قوی هستیم.»

نتانیاهو دیروز بار دیگر ویدئویی خطاب به مردم ایران منتشر کرد  و در آن تلاش کوشید با متهم‌کردن جمهوری اسلامی ایران، تل آویو را مایل به همکاری با ایرانیان جلوه دهد. منابع خبری رژیم صهیونیستی همچنین اعلام کرده‌اند که نتانیاهو قصد دارد در جریان نشست موسوم به «صلح و ثبات خاورمیانه» که قرار است اواخر این ماه در شهر «ورشو» لهستان برگزار شود، علیه ایران سخنرانی کند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری