{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 324231

به دنبال هشدار وزارت خارجه آمریکا مبنی بر احتمال حمله تروریستی در ایام کریسمس در بارسلون، این شهر در حالت آماده‌باش کامل قرار گرفت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، به دنبال هشدار‌ امنیتی دولت آمریکا مبنی بر احتمال حمله تروریستی در شهر «بارسلون» اسپانیا، این شهر در وضعیت آماده‌باش کامل قرار گرفت.

خبرگزاری دولتی کویت دوشنبه بعد از ظهر به نقل از تلویزیون دولتی اسپانیا نوشت، وزارت خارجه آمریکا به شهروندان خود در بارسلون درباره تهدیدهای تروریستی به ویژه در خیابان «لا رامبلا» هشدار داده است. این خیابان در مرکز شهر بارسلون  واقع است و مکان مورد علاقه گردشگران و اهالی آنجاست.

بر اساس این گزارش، به دنبال هشدار دستگاه اطلاعاتی آمریکا، پلیس شهر بارسلون اینک به دنبال بازداشت یک شهروند مراکشی است که تصور می‌شود قصد دارد در ایام کریسمس در این شهر عملیات تروریستی انجام دهد.

بارسلون، مرکز و پرجمعیت‌ترین شهر بخش خودمختار کاتالونیا پس از مادرید است.

شهریور ماه ۱۳۹۶ (اوت ۲۰۱۷) یک مرد جوان با یک دستگاه ون اجاره‌ای به مردم در بولواری در مرکز بارسلون حمله کرد و باعث کشته شدن ۱۶ نفر و جراحت بیش از ۱۳۷ تن دیگر شد. این عملیات تروریستی بدترین حمله از نوع خود در این کشور در طول یک دهه بود.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری