{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 320816

معلم زبان انگلیسی محمد بن سلمان آل سعود از دوران کودکی وی سخن گفت.

به گزارش اقتصادآنلاین، راشید سکای که در حال حاظر در بخش عربی بی‌بی‌سی نیوز در حال فعالیت است در سال 1966 به شاهزادگان عربستان سعودی زبان انگلیسی آموزش میداده است. وی صبح‌ها در مدرسه معتبر «العدجل» کار کرد و سپس راننده او را به قصر میبرده است.

به گفته سکای، برای محمد بسیار جالبتر بود تا با نگهبان قصر صحبت کند تا در کلاس نشسته باشد. یک بار، شاهزاده یک بی‌سیم را به سر کلاس آورده بود و در کل زمان کلاس با نگهبانان و برادرانش صحبت می‌کرد و جوک هایی را درباره معلم باهم رد و بدل می‌کردند. به عنوان فرزند بزرگتر او مجاز به انجام هرکاری بود.

با این وجود، سکای خاطرنشان کرد که او به سرعت به محمد و برادرانش نزدیک شده و آنها مانند بچه‌های معمولی رفتار می کردند، وی افزود: "آنها علاقه مند به یادگیری بودند، اما می خواستند هر چه سریعتر برای بازی کردن بروند."

یک بار شاهزاده یک دوربین مداربسته را به معلم نشان داده و به آرامی به او می‌گوید که مادرش پس از زیر نظر گرفتن سکای، وی را یک جنتلمن واقعی می‌داند.

به گزارش اسپوتنیک، یک روز سلمان، پادشاه کنونی عربستان سعودی، خواهان دیدار با سکای شد. معلم برای این ملاقات آماده شده و امیدوار بود که با پدر محمد در مورد رفتار او صحبت کند. اما در ملاقات سکای تعظیم نکرده و دست بوسی نمی‌کند و تنها دست می‌دهد. پس از این اشتباه، او جرأت نمی‌کند از پسر پادشاه شکایت کند. مباشر کاخ به شدت او را برای نقض قوانین و مقررات کاخ سرزنش کرده و وی سریعا به بریتانیا بازمی‌گردد.

محمد بن سلمان بن عبد العزیز آل سعود، ولیعهد،نایب رئیس مجلس وزیران و وزیر دفاع عربستان سعودی و نیز جوانترین وزیر دفاع در جهان است. او همچنین رئیس دربار سلطنتی و عضو آل سعود است. او به عنوان قدرت اصلی دربار پدرش ملک سلمان توصیف شده‌است. بن سلمان متهم به دادن دستور قتل جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد سعودی در کنسولگری این کشور در ترکیه است.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    کار عربستان را تمام شده در نظر بگیرید.

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری