{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 316882

یک هواپیمای مسافربری پیش از بلند شدن از باند فرودگاه شرمتووا در شمال مسکو، یک تبعه ارمنستانی را زیر گرفت و کشت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، شبکه دوم تلویزیون دولتی روسیه امروز پنجشنبه اعلام کرد: هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ شرکت ایروفلوت در حالی که درحال ترک مسکو به مقصد آتن بود با یک انسان برخورد کرد.

براساس این گزارش، خلبان هواپیما که گمان می‌کرد هواپیما به یک حیوان برخورد کرده است وضعیت را به برج مراقبت اعلام و بدون توقف از زمین بلند شد و به آتن پرواز کرد.

دقایقی بعد ماموران امنیت باند پرواز به برج مراقبت اعلام کردند که اعضای بدن یک انسان در باند فرودگاه یافت شده و جسد به اندازه‌ای متلاشی شده است که امکان شناسایی هویت فرد کشته شده وجود ندارد.

در جریان تحقیقات مشخص شد که جسد به یک جوان ۲۵ ساله ارمنی به نام «آلبرت یپرمیان» تعلق داشت که از اسپانیا دیپورت شده و در حال انتقال از مادرید به مقصد ایروان، از مسکو سر درآورده بود.

براساس گزارش ها، این جوان قرار بود با هواپیمای دیگری از مسکو به ایروان منتقل شود، اما پس از ثبت نام پرواز مسکو - ایروان، وارد محوطه پرواز‌های فرودگاه می‌شود و به جای سوار شدن در اتوبوس مربوطه، به سمت باند پرواز می‌رود و در تلاشی ناکام با هواپیمای در حال شتاب گرفتن برخورد می‌کند.

به گزارش ریانووستی، خدمه هواپیمای مسافربری که با این فرد برخورد کرده بود در آتن بر بدنه هواپیما آثاری از برخورد با انسان یافتند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری