{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 201467

رئیس جمهوری آمریکا در واکنش به این انتقاد که او همه میلیاردرهای آمریکایی را در کابینه خود جمع کرده است گفت که او همه آدم ها را دوست دارد، اما دلش نمی خواهد افراد فقیر در کابینه اش نقشی داشته باشند.

رئیس جمهور آمریکا در گرد همایی های ایالت آیوا مدعی شد که گرچه او همه را از فقیر و غنی دوست دارد، ولی دلش نمی خواهد مسئولیت های دولتی را به آدم های فقیر بدهد.

به گزارش اقتصاد آنلاین به نقل از ایرنا، وی که با این سخنان خود موجب اعتراضاتی در میان جمعیت حاضر شد، گفت: اگر شما اصرار کنید این کار را خواهم کرد، اما من این شیوه را بیشتر دوست دارم.

ترامپ از زمان پیروزی در انتخابات کشورش همواره به دنبال ثروتمندان بزرگ آمریکایی برای انتصاب در کابینه خود بوده است و بجز برخی از مناصب نظامی، تقریبا همه اعضا کابینه او را میلیاردرهایی نظیر ویلبر راس در مقام وزیر بازرگانی، تاد ریکت در مقام معاونت او، ننسی دواس وزیر آموزش و پرورش و استیون منوچین تشکیل می دهند.

ترامپ که خود او نیز از جمله همین میلیاردر ها محسوب می شود در توجیه گزینش های خود گفت که معتقد است این کشور به نحوه تفکر کسانی نیاز دارد که ثروتی اندوخته اند و راه موفقیت در این مسیر را می دانند.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۱

    خداوندا این فخر فروش را که با تکبر در زمین تو ره میسپارد قدرت وهیبت خود را نشانش ده آمین

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری