{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 196155

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا که در جریان سفر خارجی خود از توییتر دور مانده بود، روز یکشنبه بار دیگر به توییت رو آورد و بلافاصله رسانه ها را هدف قرار داد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایرنا، ترامپ در صفحه توئیتر خود نوشت:

 به عقیده من، بسیاری از اخبار درز کرده از کاخ سفید، دروغ بافی های ساخته و پرداخته رسانه های دروغ پرداز است.

وی در توییت دیگری افزود: هر زمان می بینید که از واژگان 'منابع می گویند' در رسانه های دروغ پرداز استفاده می شود و نامی ذکر نمی شود، بسیار احتمال دارد که آن منابع وجود خارجی نداشته باشد و ساخته نویسندگان اخبار کذب باشد. اخبار جعلی، دشمن است.

ترامپ روز شنبه از اولین سفر بین المللی اش در منصب رئیس جمهوری آمریکا به واشنگتن بازگشت و سعی کرد بر شدت مقابله با نگرانی ها در مورد روابط مشاوران خود با روسیه از جمله جرد کوشنر دامادش بیافزاید.

وی در توییت دیگری سفر خود را موفقیتی بزرگ توصیف کرد و نوشت: تازه از اروپا باز گشتم. این سفر، یک موفقیت بزرگ برای آمریکا بود. کاری سخت که نتایجی بزرگ در بردارد.

روزنامه واشنگتن پست روزجمعه در گزارشی نوشت که داماد ترامپ قبل از تحلیف ریاست جمهوری دونالد ترامپ ، به سفیر روسیه پیشنهاد راه اندازی یک خط سری مرتبط با کرملین را ارائه داده است.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین امروز (یکشنبه) در توییت دیگری از پوشش خبری انتخاب یک جمهوری خواه برای احراز کرسی ایالت مونتانا در مجلس نمایندگان آمریکا انتقاد کرد و پوشش اخبار مربوط به این رویداد را خوب ندانست.

گرگ جیانفورته که فردی جمهوری خواه است، هفته گذشته در انتخابات کسب کرسی ایالت مونتانا در مجلس نمایندگان آمریکا بر رقیب دمکرات خود غلبه کرد. ترامپ از پیروزی جیانفورته تمجید کرد و این پیروزی را بزرگ برشمرد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری