کد خبر 534887

رجب طیب اردوغان؛

ترکیه با حمایت ملتش با تهدیدات در مرزها مقابله می‌ کند

رییس جمهوری ترکیه اظهار کرد: ترکیه با تهدیدات در مرزهایش روبه‌رو است و با حمایت و یاری ملتش با سازمان‌های تروریستی و جنایتکار مبارزه می‌کند.

به گزارش سایت شبکه روسیا الیوم، رجب طیب اردوغان، رییس ‌جمهوری ترکیه در واکنش به ادعاهای مطرح شده توسط برخی از احزاب اپوزیسیون گفت: ترکیه مبارزه با گروه‌های تروریستی، جرایم سازمان یافته، تهدید مرزها و حملات به استقلال کشور را نه با کمک دیگران بلکه با همکاری مردم کشورمان انجام داد و ما در این مبارزه پیروز شدیم.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از ایسنا؛ اردوغان تاکید کرد: پارلمان ترکیه که با بازیچه‌های دیکته‌های خبیثانه و نیز کودتاها و یادداشت‌های نظامی مدام با مشکل روبه‌رو می‌شد موفق شد با قدرتی از ملت می‌گیرد کشور را به مسیر دموکراسی بازگرداند.

وی افزود: ملت خودشان شاهد خدماتی که دولت‌های وابسته به حزب و عدالت توسعه پی در پی از زمان به دست گرفتن قدرت در سال ۲۰۰۲ ارائه کردند، بوده‌اند.

رییس جمهوری ترکیه خاطرنشان کرد: تنها حزبی که تا به امروز در ترکیه با فاشیسم دوران تک حزبی، تلاش‌ها برای انجام کودتا، ایجاد قیمومت، گروه‌های تروریستی و شبکه‌های جرایم سازمان یافته مبارزه کرده، حزب ما (عدالت و توسعه) است.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر