کد خبر 493012

ترامپ: مدارک قطعی از تقلب در انتخابات دارم

ترامپ رئیس جمهور آمریکا در جدیدترین توئیت خود نوشته است: دادگاه عالی آمریکا در قبال تقلب گسترده‌ای که در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ رخ داد کاملا ضعیف و ناکارآمد عمل کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از تسنیم، «دونالد ترامپ» نامزد حزب جمهوریخواه در جدیدترین توئیت خود نوشته است: دادگاه عالی آمریکا در قبال تقلب گسترده‌ای که در انتخابات ریاست جمهوری 2020 رخ داد کاملا ضعیف و ناکارآمد عمل کرد. ما مدارک قطعی از تقلب داریم اما آنها حاضر نیستند بررسی کنند و می‌گویند "نه"! اگر ما انتخاباتی متقلبانه داشته باشیم، کشوری نخواهیم داشت.

وی همچنین در توئیت دیگری نوشت: یک نظامی جوان که در افغانستان کار می‌کند به من گفت انتخابات در افغانستان بسیار امن‌تر و بسیار بهتر از انتخابات 2020 آمریکاست. انتخابات ما که میلیون‌ها و میلیون‌ها رای پستی تقلبی داشت، انتخابات یک کشور جهان سومی بود. رئیس جمهور قلابی!

رئیس جمهور آمریکا همچنین روز پنجشنبه در صفحه توئیتر خود نوشت: تقلب در انتخابات تئوری توطئه نیست یک حقیقت است.

در حدود 50 روز از انتخابات جنجالی و مناقشه برانگیز آمریکا می گذرد اما رئیس جمهور مستقر در کاخ سفید همچنان تاکید می کند که در این انتخابات تقلب شده است و رسانه های آمریکایی هشدار می دهند که ممکن است ترامپ در روزهای پایانی حضور در کاخ سفید ممکن است دست به اقدامات غیرمنتظره بزند.

نیوزویک روز پنج‌شنبه گزارش داد که احتمال اعلام حکومت نظامی از سوی دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا در واپسین روزهای حضورش در کاخ سفید منتفی نیست و نظامیان آمریکایی در حال آماده کردن خود برای مواجهه با چنین سناریویی هستند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

  • علی جهانی
    ۰ ۰

    دیگر از خنده های مستانه ات خبری نیست آقای ترامپ؟!