کد خبر 466688

دیوانگان چپ افراطی از بایدن حمایت می‌کنند

حمله دوباره ترامپ به بایدن

«دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهور آمریکا در رشته‌ توئیت‌هایی بار دیگر به «جو بایدن»، رقیب دموکرات خود تاخت.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از فارس، ترامپ در اولین پیام توئیتری خود نوشت: جو بایدن نمی‌تواند کشورمان را هدایت کند، زیرا او به کشور ما ایمان ندارد. در مجمع ملی بایدن، آنها [دموکرات‌ها] آمریکا را با عناوین شرور، خبیث و کشوری که سرنوشت آن شوم و ناامیدی است تضعیف کردند. آنها حتی جمله "در پناه خدا را دوبار در زمان ابراز تعهد تابعیت حذف کردند

وی در پیامی دیگر نوشت: دیوانگان چپ افراطی که از جو بایدن حمایت می‌کنند پرچم‌ [آمریکا] را می‌سوزانند و شعار می‌دهند "آمریکا هرگز فوق‌العاده نبوده است." اما ما واقعیت را می‌دانیم: آمریکا استثنایی‌ترین کشور روی زمین است و سرنوشت ما از سوی خدا مقدس شده است!

ترامپ همچنین در توئیتی دیگر مدعی شد: من در ۴۷ ماه دوران ریاست‌جمهوری‌ام نسبت به آنچه بایدن خوابالو در ۴۷ سال انجام داد، کار‌های بیشتری انجام داده‌ام.

ترامپ روز گذشته (شنبه) در ادامه سفرهای انتخاباتی خود به ایالت نِوادا سفر کرد و در آنجا نیز به بایدن حمله کرد و به تمجید از دوران ریاست‌جمهوری خود در چهار سال گذشته پرداخت.

ترامپ در حالی این اظهارات را بیان کرده که تازه‌ترین نظرسنجی‌ها در آمریکا نشان می‌دهند جو بایدن همچنان پیشتازی خود را حفظ کرده است که نظرسنجی روزنامه «نیویورک تایمز» و «کالج سیِنا» که روز شنبه منتشر شده نشان می‌دهد به رغم تلاش‌های ستاد انتخاباتی رئیس‌جمهور آمریکا برای برهم زدن برتری نامزد دموکرات در چند ایالت تعیین‌کننده، بایدن همچنان در این ایالت‌ها وضع مطلوبی دارد.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر