اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

نمای پایانی بورس امروز/ روی خوش بازار هم نتوانست جلوی حقیقی‌ها را برای فروش بگیرد

امروز بازار پس از ۱۰روز شاهد سبز شدن شاخص‌های کل و هم‌وزن بود. در ابتدای بازار پس از ۹روز حقیقی‌ها بیش از آن که بفروشند در حال خرید بودند. اگر چه در پایان باز هم میزان فروش بیشتری نسبت به حقوقی‌ها ثبت کردند اما شاخص همچنان سبز ماند.

اقتصادآنلاینسیده زینب رزم گیر؛ در پایان معاملات امروز، شاخص کل پس از رشد ۱۷هزار و ۴۶۹واحدی (۱.۳ درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۳۰۵هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با افزایش ۰.۲ درصدی مواجه شد.

آخرین قیمت ۱۷۲نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۳۰۴نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع از هفت هزار و ۵۰۰میلیارد تومان عبور کرد.

نمای بازار

حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۷۴میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند. نمادهای «شپنا»، «خگستر»، «ثبهساز»، «سیتا»، «شتران»، «آبادا» و «خساپا» در گروه پرتراکنش‌های بورس و نماد های «شاروم»، «وپویا»، «زملارد»، «بپیوند»، «بگیلان»، «گدنا» و «آریا» در گروه پرتراکنش‌های فرابورس قرار گرفتند.

امروز بازار پس از ۱۰روز شاهد سبز شدن شاخص‌های کل و هم‌وزن بود.در ابتدای بازار پس از۹روز حقیقی ها بیش از آن که بفروشند در حال خرید بودند. اگرچه در پایان باز هم میزان فروش بیشتری نسبت به حقوقی ها ثبت کردند اما شاخص همچنان سبز ماند.

نقشه پایانی بازار معاملات بورس و فرابورس

بیشتر بخوانید
ارسال نظر