{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 393773

سرپرست مدیریت ناشران بازار پایه فرابورس خبر داد؛

این مقام مسئول در فرابورس همچنین اعلام کرد: به محض انتشار صورت‌های مالی از سوی شرکت لیا در سامانه کدال، نماد مربوطه بازگشایی خواهدشد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از مدیریت ارتباطات فرابورس ایران، چندی پیش شرکت مواد ویژه لیا طی اطلاعیه‌ای از طریق سامانه کدال، مدیرعامل جدید خود را معرفی کرد و به همین دلیل بر اساس روال اداری، توکن مدیرعامل قبلی منقضی شد بر این اساس فرابورس ایران اعلام کرد بازگشایی نماد شلیا نیازمند اخذ توکن جدید و همچنین انتشار صورت‌های مالی شش‌ماهه حسابرسی‌شده است. در حال حاضر به رغم آنکه فرابورس از رفع مسائل مربوط به توکن خبر داده، اما نماد شلیا به دلیل عدم انتشار صورت‌های مالی شش‌ماهه حسابرسی‌شده از سوی این شرکت هنوز بازگشایی نشده است.

در همین راستا، زهرا زارع سرپرست مدیریت ناشران بازار پایه فرابورس ایران در خصوص آخرین وضعیت بازگشایی نماد شلیا، عنوان کرد: مشکلات مربوط به توکن برطرف شده اما صورت‌های مالی شش‌ماهه حسابرسی‌شده شلیا هنوز منتشر نشده است.

به گفته او طبق دستورالعمل افشای اطلاعات، آخرین زمان انتشار این اطلاعات تاریخ 31 فروردین‌ سال جاری بود که در آن زمان این اقدام صورت نگرفته است، این در حالی است که شرکت اشاره شده به فرابورس اعلام کرده بود تا پایان مهرماه جاری این اطلاعات را منتشر خواهد کرد.

زارع همچنین با اینکه که به ‌رغم پیگیر‌ی‌های فرابورس ایران از این شرکت  در خصوص انتشار صورت‌های مالی شش‌ماهه حسابرسی‌شده، مواد ویژه لیا تا کنون اطلاعات یادشده را منتشر نکرده است، افزود: به محض انتشار این صورت‌های مالی از سوی شرکت لیا در سامانه کدال، فرابورس نسبت به بازگشایی نماد آن اقدام می‌‌کند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری