{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 372829

بازدهی صندوق‌های سرمایه‌گذاری بررسی شد؛

بررسی عملکرد صندوق‌های سرمایه‌گذاری در نیمه اول مرداد ماه حاکی از آن است که صندوق سرمایه‌گذاری ارزش‌کاوان آینده توانسته است به‌مدت دو هفته متوالی در صدر بازدهی صندوق‌های سرمایه‌گذاری سهامی قرار گیرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، صندوق سرمایه‌گذاری ارزش کاوان آینده، در هفته منتهی به 8 مرداد ماه که متوسط بازدهی صندوق‌ها 15/0- درصد بوده است، با کسب بازدهی 49/2 درصدی، به عنوان پربازده‌ترین صندوق هفته شناخته شده است.

در هفته منتهی به 15 مرداد ماه نیز که متوسط بازدهی صندوق‌ها 59/2 درصد بوده است، صندوق ارزش‌کاوان آینده با کسب بازدهی 52/8 درصدی، مجدداً جایگاه نخست بازدهی صندوق‌ ها را به خود اختصاص داده است.

WhatsApp Image 2019-08-11 at 02.52.05

گفتنی است این صندوق سرمایه‌گذاری از نظر بازدهی سالانه نیز توانسته است با ارتقاء رتبه خود، در مکان سوم بازدهی در بین 65 صندوق سرمایه‌گذاری قرار گیرد.

خاطرنشان می‌سازد مدیریت صندوق سرمایه‌گذاری ارزش‌ کاوان آینده بر عهده شرکت سبدگردان آسال قرار دارد. شرکت سبدگردان آسال با هدف ارتقای ظرفیت سبدگردانی در مجموعه بیمه ایران و با استفاده از منابع شرکت توسعه کسب‌وکار سبا (سرمایه‌گذاری بیمه ایران) تأسیس شده است.

کلیه علاقمندان به سرمایه‌گذاری در این صندوق و کسب بازدهی مناسب از بازار سرمایه، می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 88609286 (021) تماس حاصل نموده و یا به سایت www.arzeshkavanfund.ir مراجعه نمایند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری