{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 370951

مشاور سازمان خصوصی سازی گفت:

مشاور سازمان خصوصی سازی اعلام کرد، ظرف دوماه گذشته عده‌ای شماره شبای خودرا در سامانه سهام عدالت ثبت کرده و پس از راستی آزمایی سود سهام به حساب آ‌ن‌ها واریز خواهد شد.

به گزارش اقتصادآنلاین به نقل از سنا، سید جعفر سبحانی مشاورسازمان خصوصی سازی درباره پرداخت سود سهام عدالت گفت: مشمولانی که شماره شبای بانکی خود را در موعد مقرر اعلام کردند بدون هیچ استثنایی سود سهام عدالت مربوط را دریافت کرده‌اند، اما احتمال دارد عده‌ای ظرف ۲ ماه گذشته شماره شبای خود را در سامانه سهام عدالت ثبت کرده باشند و طبیعی است که شماره شبای این عده باید راستی‌ آزمایی شود و سازمان خصوصی‌سازی پس از راستی آزمایی و تایید شماره شبا مبالغ سود سهام آن‌ها را پرداخت می‌کند.

وی افزود: اطلاعات سازمان خصوصی سازی و استعلام های دریافت شده مشخص می‌کند که سود همه مشمولان سهام عدالت در ۲ سال اخیر پرداخت شده است.

سبحانی با بیان اینکه سود سهام عدالت برای سال مالی ۱۳۹۶ و بعد از پرداخت سود ۲ گروه باقی مانده در اواخر تیر ماه به صورت ۱۰۰ درصدپرداخت شد گفت: سود سهام عدالت برای سال ۱۳۹۷ نیز به حساب مشمولانی که اطلاعات آنها در سامانه کامل درج شده است، واریز شده و پرداخت برای دیگر مشمولان جامانده همچنان ادامه دارد.

مشاور سازمان خصوصی سازی در ادامه در خصوص این که چه تعداد از وراث متوفیان سهام عدالت برای دریافت سود سهام اقدام کرده اند نیز گفت: از مجموع ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار مشمول فوت شده که اطلاعات آن در سامانه سهام عدالت به صورت دقیق درج و ثبت شده، وراث این عده حدود ۴ تا ۵ درصد آن‌ها به سازمان خصوصی سازی برای تکمیل فرایند تعریف شده و دریافت سود اقدام کرده اند.

ارسال نظر

  • معصومه سلیمی زاده
    ۰ ۰

    کی پول سهام و عدالت پرداخت میشه

  • ناشناس
    ۰ ۰

    کو من شماره شبام تایید شده اما هیچ واریزی نداشتم

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری