{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 367693

در حالی که قرار بود طی امروز و فردا چهار بانک اقدام به برگزاری مجمع کنند، اما با صدور اطلاعیه و دلایل نامعلوم این مورد لغو و به زمان دیگر موکول شد.

اقتصادآنلاین-میلاد عبداللهی؛ پیش از این قرار بود چهار بانک(انصار، پست بانک، مهراقتصاد و دی) طی امروز و فردا اقدام به برگزاری مجمع کنند اما طی آخرین اخبار آن‌ها مجامع خودر را لغو و با انتشار اطلاعیه‌ای در کدال این مهم را تایید کردند.

همچنین در اطلاعیه فوق الذکر، هیچکدام از بانک‌ها دلایل لغو مجمع خودرا اعلام نکرده و تنها خبر از برگزاری آن در آینده داده‌اند‌،گفتنی است تاریخ برگزاری بعدی از طریق کدال به اطلاع سهامداران خواهد رسید.

لازم به ذکر است بانک‌های نامبرده برای برگزاری مجمع نیاز به مجوز بانک مرکزی دارند، چراکه گاهی مشاهده شده بانک مرکزی مجوز لازم جهت برگزاری مجمع را صادر نکرده و برگزارکنندگان ناچار تاریخ از پیش تعیین شده را مورد بازنگری قرار داده‌اند. گرچه این‌بار چنین بحثی مورد توجه بانک‌ها قرارنگرفته اما می‌توان مسئله گفته شده را یکی از دلایل به تعویق افتادن مجمع دانست.

به علاوه طی امروز و فردا تعدادی از بانک‌ها من جمله: صادرات، پاسارگاد، سامان، گردشگری، ملت، پارسیان، تجارت، سینا، شهر و اقتصاد نوین به مجمع خواهند رفت و با توجه به اینکه تاکنون خبری مبتنی بر لغو آنان منتشر نشده می‌توان نتیجه گرفت بانک مرکزی با برگزاری مجمع آن‌ها موافقت کرده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری