{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 354435

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

مراسم معرفی شرکت کشت وصنعت شریف‌آباد با نماد «زشریف» که فردا قرار است، ۱۰ درصد از سهام آن در بازار دوم فرابورس عرضه اولیه شود، با حضور مدیران ارشد شرکت و نماینده سهام‌دار عمده برگزار شد.

اقتصاد آنلاین - رامین بیات؛ عبدالامیر باروتکوب مدیرعامل شرکت کشت و صنعت شریف‌آباد در این نشست با اشاره به اینکه شرکت در تاریخ دوازدهم آبان ماه سال 1355 به نام کشت و صنعت عمران شریف آباد تاسیس شد، اظهار داشت: در حال حاضر ظرفیت این مجموعه 4500 رأس دام مولد و 9 هزار رأس گله است.

به گفته وی همچنین، جمعیت دامی کشت وصنعت شریف‌آباد 3500 رأس دام مولد و 7 هزار رأس گله است که این ارقام نشان‌دهنده نزدیک‌شدن به ظرفیت اسمی شرکت‌ است.

باروتکوب افزود: شرکت علاوه بر کارخانه دامپروری و تولید شیر در استان قزوین، کارخانه‌ای در شهرک‌ صنعتی شکوهیه استان قم دارد که ظرفیت آن تولید 27 هزار تن شیر در سال است که علاوه بر تولید شیر، محصولات را نیز فرآوری می‌کند.

مدیرعامل شرکت کشت و صنعت شریف‌آباد، اصلاح و بازسازی دامپروری صنعتی، افزایش سالن‌های فری استایل که در حال حاضر 5 سالن است، ایجاد سالن مادخانه «محل دادن شیر به گوساله‌های تازه متولد شده»، بهره‌برداری از خط دو سالن شیر دوشی، تکمیل تهویه و فن های سالن‌ها و خط تی ام آر برای خوراک سازی را از برنامه‌های «زشریف» در سال جاری برشمرد.

همچنین در این نشست بهزاد مشعری نماینده سهام‌دار عمده شرکت کشت و صنعت شریف آباد گفت: سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر دارای 6 زنجیره است که در هر زنجیره چند شرکت حضور دارند، قصد ما این است که به تدریج تمامی شرکت‌ها را وارد بازار سرمایه کنیم، بر همین اساس با توجه به محیا بودن شرایط تا پایان سال چهار تا پنج شرکت را وارد بازار سهام خواهیم کرد.

وی افزود: به دلیل شفافیت بازار سرمایه و همچنین تامین مالی از طریق آن، این اراده وجود دارد تا زیر مجموعه‌های سرمایه‌گذاری کشاورزی کوثر وارد بازار شوند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری