{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 351768

ترین‌های امروز بازارسهام«سه‌شنبه۱۷ اردیبهشت ۹۸»؛

در داد وستدهای امروز تالارحافط، بانک اقتصاد نوین، گلوکوزان و صنایع کاغذسازی کاوه ‌بیشترین بازدهی را نصیب سهام‌داران خود کردند.

اقتصادآنلاین - رامین‌بیات؛ امروز درداد وستدهای بورس‌تهران«فارس»،«شپنا»،«فولاد»و«پارس» بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل‌ گذاشتند، این درحالیست که ‌امروز شاحص کل بورس تهران با کاهش 7623 واحدی به رقم 208 هزار و 197 واحد رسید. همچنین شکر شاهرود، کشت وصنعت چین چین و بورس اوراق بهادار تهران نیز بیشترین زیان را در بین شرکت‌های بورسی شدند.

ازسویی ذوب‌آهن‌اصفهان بیشترین ارزش داد و ستد‌ها را در بازارسهام به خود اختصاص داد. بانک ملت، پالایش نفت اصفهان، سرمایه‌گذاری صدر تامین، بانک تجارت، پالایش نفت تهران، فولاد مبارکه اصفهان، بانک صادرات، بانک پاسارگاد و گروه مپنا نیز بعد از«ذوب» بیشترین ارزش معاملات در بازار را از آن خود کردند.

در فرابورس نیز عمران و توسعه شاهد، ریل سیر پرداز و بانک دی پربازده‌ترین شرکت‌ها و پخش البرز، گروه سرمایه‌گذاری میراث فرهنگی و بهمن دیزل هم زیان‌ده‌ترین شرکت‌ها شدند.

 همچنین‌گروه‌های بانکی، فرآورده‌های نفتی و شیمیایی ‌در بین صنایع بورسی بیشترین ارزش معاملات را به خود اختصاص دادند. به‌طوریکه درگروه بانکی طی 62 هزار و 216 نوبت معاملاتی دو میلیارد و 240 میلیون سهم به ارزش 193 میلیارد تومان داد و ستد شد.

129

130

131

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری