{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 346184

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

شرکت سرمایه گذاری آریان توسکا (وآتوس) دلیل افزایش قیمت نماد معاملاتی شرکت از ۴۰۶ تومان به ۵۹۰ تومان را ناشی از وجود تقاضا دانست.

اقتصاد آنلاین - محمد امین خدابخش؛ در ساعت پایانی روز گذشته نامه شفاف سازی در شرکت سرمایه گذاری آریان توسکا بر روی تارنمای کدال منتشر شد. در متن اطلاعیه شرکت آمده است که «پیرو ضرورت برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی منتشر شده در سامانه کدال با شماره پیگیری 525059 و به استناد ماده 12 مکرر 2 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در فرابورس ایران کنفرانس اطلاع رسانی شرکت در تاریخ 1398/01/19 برگزار شده است.»

این شفاف سازی پس از آن صورت می گرفت که این نماد در روزهای گذشته افزایش قیمت پی در پی را تجربه کرد، همین هم باعث شد تا «وآتوس» نوسان بیش از ۶۰ درصد قیمت را تجربه کند از سوی نهاد ناظر ملزم به برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی شود.

مطابق با آنچه که شرکت سرمایه گذاری آرین توسکا در نامه شفاف‌سازی خود منتشر کرده است شرکت در بازه زمانی تعیین شده سوالی از طرف سهامداران دریافت نکرده و بر همین اساس به اطلاع می رساند که از تاریخ گزارشگری صورتهای مالی منتهی به سی ام آذر ماه ۱۳۹۷ تا مقطع فعلی شاهد تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی و یا عملکرد شرکت نبوده است.

مطابق با آنچه که شرکت برنامه شفاف سازی خود اعلام کرده افزایش قیمت سهام «وآتوس» که قیمت آن را در روزهای گذشته از ۴۰۶ تومان به ۵۹۰ تومان رسانده است، دلیلی جز افزایش تقاضای به وجود آمده در بازار سهام ندارد وتغییر قیمت صرفاً تابع عرضه و تقاضا است. گفتنی است، نماد معاملاتی شرکت یاد شده در بازار پایه ب فرابورس معامله می‌شود و قیمت اسمی آن 35 تومان است.

 

 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری