{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 345739

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

بعد ازتوقف نماد تولید و مدیریت‌نیروگاه زاگرس‌کوثر به علت نوسان۵۰ درصدی، این شرکت با برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی، توضیحاتی ارائه داد.

اقتصاد آنلاین - رامین بیات؛ «بزاگرس» که در واپسین روزهای اسفندماه سال گذشته عرضه اولیه آن صورت گرفت، با توجه به افزایش قیمت بیش از 50 درصدی متوقف شد و حال با توجه به شفاف سازی که انجام داد، آماده بازگشت به تابلو است.

«بزاگرس» در اطلاعیه شفاف سازی خود اعلام کرد:«ازتاریخ گزارشگری قبلی (صورت‌‌های مالی ۹ماهه منتهی به ۳۰ آذر ماه ۱۳۹۷) تا مقطع فعلی،تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی و عملکرد شرکت رخ نداده و به نظر می‌رسد که تغییرات قیمت سهام شرکت در روزهای اخیر ناشی از عرضه و تقاضا و تغییرات مثبت بازار سرمایه صورت پذیرفته است.»

همچنین بر اساس اعلام این شرکت، بدیهی است درصورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب مطابق مفاد دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار افشا خواهد شد.

بر اساس این‌گزارش، عرضه اولیه‌های که در روزهای آخراسفند صورت گرفت، همزمان شد با ایام نوروز و با توجه به جو مثبتی که در بازار سهام در آن ایام حاکم بود این شرکت‌ها نیز روند خوبی را نیز سپری کردند و این روند نیز همچنان ادامه دارد.

 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری