{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 344144

اقتصادآنلاین گزارش می‌دهد؛

دو شرکت کشتیرانی خزر و شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی با توجه به نوسان ۵۰ درصدی قیمت سهام به ترتیب شفاف سازی و کنفرانس اطلاع رسانی برگزار کردند و در این زمینه توضیحاتی ارائه دادند.

اقتصاد آنلاین- رامین بیات؛ «غشاذر» با توجه به نوسان قیمت سهام طی روزهای معاملاتی اخیر متوقف شده بود و برای رفع تعلیق اقدام به برگزاری کنفرانس اطلاع رسانی کرد و به تابلوی معاملات بازگشت.

شیر پاستوریزه پگاه آذربایجان غربی رابطه با نوسان قیمت سهام خود اعلام کرد:« از تاریخ گزارش‌های قبلی منتشر شده درسامانه کدال ازجمله اطلاعات و صورت‌های مالی دوره ۹ماهه منتهی به آذر97 و همچنین گزارش فعالیت ماهانه اسفند تاکنون تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است.

«غشاذر» در ادامه آورده است:«لذا به نظر می‌رسد نوسان قیمت سهام طی روزهای معاملاتی اخیر ناشی از عرضه و تقاضا در بازار است. بدیهی است در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت، مراتب طبق ماده ۱۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت های ثبت شده نزد سازمان افشا می‌شود.»

  همچنین کشتیرانی خزر نیز در اطلاعیه شفاف‌سازی خود اعلام کرد:« به استناد ماده 12 مکرر1 دستورالعمل اجرایی نحوه انجام معاملات در فرابورس ایران به اطلاع می رساند؛ از تاریخ گزارشگری قبلی (صورت‌های مالی و گزارش تفسیری مدیریت دوره مالی منتهی به30 آذرماه 97) تا مقطع فعلی تغییر با اهمیتی در وضعیت مالی یا عملکرد شرکت رخ نداده است. لذا به نظر می‌رسد نوسان قیمت سهام شرکت طی روزهای معاملاتی اخیر متناسب با وضعیت مالی و عملکرد شرکت نبوده و عمدتا ناشی از شرایط بازار و عرضه وتقاضا باشد.» 

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری