{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 343528

رادپور کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با اقتصاد آنلاین؛

کارشناس بازار سرمایه معتقد است با توجه به اتفاقاتی که در اقتصاد کشور طی سال گذشته روی داد، بازارهای موازی نسبت به سهام رشد بیشتری کردند و بازار سهام در این رابطه از رقبای خود عقب ماند.

اقتصاد آنلاین - رامین بیات؛ طی سال گذشته با افزایش نرخ دلار، بازارهای مختلف نیز شروع به افزایش کردند، در این باره نیز بورس از این قاعده مستثنی نبود و در مسیر رشد قرار گرفت، در همین رابطه میثم رادپورکارشناس بازار سرمایه درگفتگو با اقتصاد آنلاین گفت: به دلیل اینکه بورس نسبت به سایر بازارها دست به عصاتر است، شاهد این امر بودیم که این بازار نتوانست همپای بازارهای دیگر رشد کند.

رادپور با اشاره به اینکه بازاری به مانند طلا بعد از افزایش قیمتی که نصیب دلار شد، آن نیز شروع به بالا رفتن کرد، افزود: اما در مورد بورس این مورد در قیاس با بازار طلا صادق نیست، بنابراین می‌توان گفت، اگر در ایام ابتدایی سال98 شرایط محیا باشد، بازار سهام می‌تواند در مسیر رشد دوباره قرار بگیرد.

این کارشناس بازار سرمایه ادامه داد: به نوعی می‌توان گفت، با توجه به برگزاری مجامع و سودهایی که شرکت‌ها تقسیم خواهند کرد، بورس محمل جذاب‌تری برای سرمایه‌گذاران به حساب می‌آید.

وی گفت: آن ارزشی که فعالان و کارشناسان بازار انتطار داشتند، در سال گذشته بورس نتوانست آن را محقق کند و با ریزش و صعودهایی که این بازار داشت، نتوانست به اندازه بازارهای دیگر بازدهی برای سرمایه‌گذاران خود به همراه داشته باشد.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری