{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 337332

اقتصاد آنلاین گزارش می‌دهد؛

پارس سرام بعد از تغییرات بیش از ۵۰ درصدی قیمت سهام، در رابطه با این رشد کنفرانس اطلاع رسانی برگزار و در این زمین شفاف‌شازی کرد.

اقتصاد آنلاین - رامین بیات؛ «کسرام» که در چند وقت گذشته از نمادهای خوب بازار به شمار می‌‌رود و صعودی خوبی را در این مدت پش سرگذاشته است، در این زمینه شفاف سازی کرد.

 بر این اساس، در اطلاعیه شرکت پارس سرام آمده است: «به دلیل تغییرات هیئت مدیره و مدیر عامل در تاریخ 08/11/97  توکن مدیریتی این شرکت غیر فعال شده بود . لذا امکان دسترسی به سامانه تدان و پاسخگویی در خصوص ابهامات و سوالات مطرح شده در این سامانه پس از توقف سهم در تاریخ 24 اسفند 97، مقدور نبود.»

 در ادامه اطلاعیه «کسرام» افزوده شده است: «در خصوص وضع مالی یا عملکرد شرکت پس از انتشار صورت‌های مالی ۳ ماهه‌ و تغییر با اهمیتی رخ نداده است. مدیریت جدید شرکت در تلاش است تا با توجه به دسترسی به بازارهای صادراتی جدید در کشورهای آذربایجان و ارمنستان، با افزایش فروش در ماه‌های آتی و کاهش بهای تمام شده، بتواند زیان عملیاتی ۳ ماهه نخست شرکت را تقلیل دهد.»

 بر اساس اعلام شرکت پارس سرام، «در صورت وقوع هرگونه رویداد با اهمیت به مراتب مطابق ماده ۱۳ دستورالعمل اجرایی افشای اطلاعات شرکت‌های ثبت شده نزد سازمان افشا خواهد شد.»

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری