{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 241555

مدیرعامل شستا عنوان کرد:

مدیر عامل شستا گفت : بعد از فرمان ۹ گانه وزیر تعاون ، کار و رفاه اجتماعی همه افرادی که مشمول ماده ۲۴۱ قانون تجارت هستند و در دو یا چند جا عضو هیئت مدیره هستند استعفا داده‌اند و ماده ۲۴۱ قانون تجارت کامل در شستا انجام شده است.

به گزارش اقتصاد آنلاین، مرتضی لطفی در مورد وضعیت بازنشستگان شرکت‌های زیر مجموعه شستا با بیان اینکه اقدامات خوبی در این ارتباط صورت گرفته گفت: ما مدیر عامل هلدینگ تاپیکو ، هلدینگ دارویی و هلدینگ عمران که همگی بازنشسته بوده‌اند را برکنار کردیم و برای تاپیکو یک مدیر جوان جایگزین نموده‌ایم.

وی که در گفتگوی تلفنی برنامه پایش شب گذشته حضور داشت افزود: ما نمی‌توانیم شرکت‌ها را مجبور کنیم که اعضای هیئت مدیره خود را تغییر دهند ولی می‌توانیم اشخاص را وادار کنیم که استعفا دهند که این کار را کردیم ولی روند حذف افراد و جایگزینی برای آنها زمان بر است و باید به تایید بورس برسد .

لطفی در پاسخ به موضوع وضعیت بازنشستگان شرکت‌های زیر مجموعه تاپیکو نیز گفت: به دنبال جایگزین برای این افراد هستیم و به آنان اعلام کردیم که می‌توانیم به صورت 60 ساعت در ماه از ظرفیت آنها استفاده کنیم. لازم به ذکر است که امین بیانک مدیر عامل پتروشیمی غدیر، مهرداد گرمسیری قائم مقام پتروشیمی غدیر، مسعود جمشیدی عضو هیئت مدیره پتروشیمی فارابی، مسعود جبرئیلی مدیر عامل پتروشیمی آبادان همگی بازنشسته هستند.

تایید حقوق نجومی دو عضو هیئت مدیره پتروشیمی فن آوران

وی در تایید و پاسخ به این سوال که چرا دو عضو موظف هیئت مدیره پتروشیمی فن آوران بدون حضور در محل حقوق‌های نجومی دریافت می‌کنند گفت: مدیر عامل این شرکت مقیم خوزستان است و دریافتی اش کم است اما در حال تغییر دو عضو هیئت مدیره پتروشیمی فن آوران هستیم و به زودی این افراد برکنار می‌شوند و وضعیت حقوقی آنها را بررسی می‌کنیم.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری