{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 153215

مدیرعامل پتروشیمی آبادان به اقتصادآنلاین خبر داد؛

در حالی که ناظر بازار، نماد معاملاتی پتروشیمی آبادان را به دلیل ابهام در اطلاعات متوقف کرده است، مدیرعامل این شرکت از عدم ابهام در صورت های مالی خبر داد.

صبح امروز نماد معاملاتی شرکت پتروشیمی آبادان «شپترو» با پیام ناظر بازار مبنی بر ابهام در ارائه معاملات متوقف شد.

به گزارش پایگاه خبری اقتصادآنلاین، پس از ارائه پیام ناظر بازار مبنی بر توقف نماد معاملاتی شرکت پتروشیمی آبادان، مدیرعامل این شرکت از عدم وجود ابهام در اطلاعات ارسالی خبر داد.

این در حالی است که روز گذشته، گزارش 6 ماهه «شپترو» در سامانه کدال منتشر شد. در گزارش منتشر شده، زیان انباشه این شرکت 46 میلیارد تومان برآورد شده است. با توجه به این که عمده ترین محصول تولیدی پتروشیمی آبادان، پی وی سی است و این محصول در تابستان گذشته، با تقاضای زیادی مواجه بود، می توان گفت که گمانه زنی تحلیلگران بازار مبنی بر بهبود شرایط این شرکت تا پایان سال جاری، بی دلیل نیست. البته اخبار تایید نشده ای مبنی بر افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی و فروش دارایی های شرکت نیز به عنوان اخبار مثبتی برای این شرکت مطرح می شوند.

با این حال، امروز معاملات سهام این شرکت توسط ناظر سازمان بورس بسته شد و علت آن ابهام در ارائه اطلاعات مندرج شد.

مسعود جبرئیلی، مدیرعامل شرکت پتروشیمی آبادان در گفت و گو با اقتصادآنلاین گفت: در اطلاعات ارسالی به سازمان بورس هیچ ابهامی وجود ندارد. توقف معاملات به دلیل ارائه گزارش 6 ماهه بوده است که در آن زیان انباشته این شرکت مشهود است. 

 

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    با توجه به اینکه در ایران همه امارها الکی است ونهادی جهت کنترل و واقعیت سنجی وجود ندارد ، به بورس نمی توان اعتماد کرد و معلوم نیست چگونه امارهای بورس و داده ها محاسبه می گردد و باید منتظر بود که کی گندش در بیاد و باید منتظر ارقام دروغین بورس در اینده نه چندان دور و لو رفتن ان بود

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری