کد خبر 444699

طی ۳سال گذشته توسط بانک مهر ایران صورت گرفت؛

پرداخت بیش از ۷۳هزار فقره وام ازدواج توسط بانک قرض‌الحسنه مهر ایران/ ازدواج آسان‌تر با «پیوند مهر»

بانک قرض الحسنه مهر ایران در طول ۳ سال گذشته، ۷۳هزار و ۷۲۷فقره وام ازدواج به مبلغ ۱۳هزار میلیارد ریال پرداخت کرد.

به گزارش اقتصاد آنلاین، امروزه به دلیل مشکلات اقتصادی شرایط ازدواج برای جوانان کمتر مهیا است و با توجه به هزینه‌های بالایی که تشکیل خانواده در بر دارد جوانان به سختی توانایی ازدواج را دارند. با وجود اینکه سال گذشته مبلغ وام ازدواج افزایش یافت و به 50میلیون تومان رسید اما باز هم به سختی می‌تواند کمکی در تامین نیازهای اولیه زندگی به جوانان کند.

طرح پیوند مهر بانک قرض الحسنه مهر ایران، به کمک جوانان می‌آید

در همین راستا بانک قرض‌الحسنه مهر ایران که به پرداخت تسهیلات خرد می‌پردازد و طی سال‌های گذشته در این زمینه سوابق بسیار خوبی داشته است اقدام به ایجاد طرح پیوند مهر کرده تا با پرداخت تسهیلات خرد در کنار وام ازدواج با ارتقای امید به زندگی جوانان در زمینه تامین مایحتاج به آن‌ها کمک کند.

پرداخت بیش از 73هزار فقره وام ازدواج

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران طی 3سال گذشته 73هزار و 727 فقره وام ازدواج به مبلغ 13هزار میلیارد ریال پرداخت کرده است. همانطور که اشاره شد در کنار این، مدتی است که بانک قرض الحسنه مهر ایران با راه‌اندازی طرح پیوند مهر یک و دو تلاش کرده تا منابع در اختیار جوانان برای تشکیل خانواده را افزایش دهد.

در طرح پیوند مهر یکم بانک قرض‌الحسنه مهر ایران متقاضیان می‌توانند با ایجاد حساب تا سقف 40میلیون تومان از تسهیلات قرض‌الحسنه بهره‌مند شوند. مدت زمان تکمیل موجودی حساب حداقل یکسال و حداکثر 3سال است و معادل 126درصد میانگین موجودی سالانه حساب تسهیلات پرداخت خواهد شد. مهلت بازپرداخت آن 36ماه است و امکان قابل انتقال به اقوام درجه یک هم وجود دارد.

در طرح دوم مهر بانک قرض‌الحسنه مهر ایران هم متقاضی می‌تواند با میانگین موجودی 6میلیون و 150هزار تومان طی 10سال در پایان دوره از تسهیلات 80میلیونی استفاده کند. به طور کلی افرادی می‌توانند از این طرح استفاده کنند که فعلا در سن ازدواج نیستند اما به تامین منابع ازدواج خود در آینده فکر می‌کنند.

مدت زمان لازم جهت تکمیل موجودی در این طرح حداقل 5سال و حداکثر 10سال است و  شما 5سال برای بازپرداخت فرصت دارید و می‌توانید معادل 130درصد میانگین سالیانه موجودی حساب خود تسهیلات دریافت کنید.

برای دریافت هرکدام از این تسهیلات متقاضیان می‌توانند با مراجعه به شعب بانک و یا از طریق پرتال بانک قرض‌الحسنه مهر ایران به آدرس www.qmb.ir ضمن افتتاح حساب و انجام فعالیت های بانکی خود از این تسهیلات بهره‌مند شوند.

بیشتر بخوانید
ارسال نظر