{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 390251

قرعه‌کشی پنجمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک آینده، برگزار شد.

به  گزارش اقتصادآنلاین، مراسم قرعه‌کشی جوایز پنجمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک آینده، 30 مهرماه سال-جاری، در سالن همایش بین‌المللی کتابخانه ملی، با حضور اعضای هیأت نظارت بر قرعه‌کشی بانک‌ها (نمایندگان دادستان کل کشور و بانک مرکزی ج.ا.ایران)، مدیرعامل، اعضای هیأت مدیره، معاونان و مدیران و برخی روسای شعب و مشتریان برگزار و برندگان خوش‌شانس این دوره از قرعه‌کشی، مشخص شدند.

در پنجمین دوره از قرعه‌کشی حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک آینده، به پاس قدردانی از نیت خیرخواهانه سپرده‌گذاران قرض‌الحسنه، 100 (یک‌صد) جایزه یک میلیارد ریالی (یک‌صد میلیون تومان) کمک هزینه خرید واحد مسکونی و ده‌ها هزار جایزه نفیس و ارزنده دیگر، من‌جمله، کمک هزینه خرید لوازم خانگی تولید داخلی و صنایع دستی، با ارزش میلیاردها ریال، برای سپرده‌گذاران در نظر گرفته شده بود که با مشخص شدن برندگان در این مراسم، این جوایز به زودی به آنها اهدا می‌شود.

اسامی اعلام شده، شامل برندگان قطعی جوایز یاد شده می‌باشد.

یادآوری می‌نماید؛ طرح افتتاح حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک آینده، تا پایان شهریور ماه 1398، ادامه داشت که مورد استقبال چشم‌گیر حدود یک میلیون و ششصد هزار نفر از هم‌وطنان خیراندیش و ارجمند قرار گرفت.

شایان ذکر است؛ دارندگان حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز موجود، در صورت حفظ و افزایش موجودی خود، در قرعه‌کشی سال 1399 نیز، شرکت داده می‌شوند.

مشتریان گرامی، برای اطلاع از اسامی برندگان می‌توانند به تارگاه رسمی بانک آینده، به نشانی: www.ba24.ir و شعب این بانک مراجعه نمایند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری