کد خبر 360251

حمایت از ورزش با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه در بانک قرض الحسنه مهرایران

بانک قرض الحسنه مهر ایران با پرداخت تسهیلات قرض الحسنه حامی ورزش و تیم های حرفه ای ورزشی است.

به گزارش اقتصادآنلاین، این جنس از حمایت، تبلیغاتی نیست؛ بلکه واقعی است. افشین بساکی و همکارانش از اراک با دریافت وام قرض الحسنه توانسته اند یک باشگاه بدنسازی دایر کند. وی می گوید: «از آنجایی که راه اندازی باشگاه ورزشی قدرت مالی می خواهد در فکر تهیه سرمایه اولیه بودم تا اینکه از یکی از دوستانم شنیدم بانک قرض الحسنه مهر ایران حمایت مالی می کند. به این ترتیب به آنجا مراجعه کردم و مورد حمایت قرار گرفتم.» محسن مسن آبادی از قویترین مردان ایران برای موفقیت و ادامه تلاش خود در ورزش از این بانک وام گرفته است. این ورزشکار حرفه ای می گوید: «انگیزه و عشق برای افرادی که می خواهند وارد ورزش بشوند بسیار مهم است. اما این تنها کافی نیست. ورزشکار زمانی نتیجه می گیرد که مورد حمایت قرار بگیرد.»

طولانی بودن بازپرداخت اقساط و کارمزد بسیار اندک این وام ها، دو ویژگی مهم وام های بانک قرض الحسنه مهر ایران است. همین دو ویژگی سبب آرامش خاطر بسیاری از کارآفرینان و صنعتگران ایران می شود. عبدالجلیل یانق ساکن شهرستان بجنورد که به کار تولید سبزی های خشک و گیاهان دارویی مشغول است می گوید: «وامی که از این بانک گرفتیم در شرایطی بود که ابتدای کار بودم و نیاز مبرمی به آن داشتم. اگر قرار بر حمایت از تولید است باید تسهیلات مانند تسهیلات بانک قرض الحسنه مهر ایران در عمل با سود پایین باشد و بوروکراسی حذف شود. مقدار مبلغ مهم نیست، مهم دریافت به موقع تسهیلات است.»

فاطمه غمگین گلستانی از شهرستان طرقبه که از این بانک تسهیلات گرفته دریافت کرده است در شغل پرورش گل و گیاه فعالیت دارد. وی می گوید: «با یک ضامن به بانک قرض الحسنه مهر ایران مراجعه کردم و محبت کردند وام را دادند و من توانستم با آن بذر بخرم. وقتی اقساط و سود وام کم باشد ما می توانیم سرپا بمانیم.» خانواده علیرضا رشیدی ساکن شهرستان سمیرم هم از تسهیلات برای توسعه کسب و کار خود استفاده کرده است. وی معتقد است که این وام توانسته کمک شایانی به کسب و کارش بکند. او می افزاید: «تسهیلات این وام بسیار مناسب است و به همه کسانی که می خواهند کسب و کاری را شروع کنند توصیه می کنم از این تسهیلات استفاده کنند.»

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری