{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 349711

بانک آینده ۴۸هزار بسته نوشت افزار و لوازم التحریر به دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستان گنبد کاووس در استان گلستان اهدا کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، به دنبال بارش های شدید روزهای پایانی سال 97 و آبگرفتگی و جاری شدن سیل اوایل امسال، بسیاری از دانش آموزان در مناطق سیل‌ زده کشور  لوازم آموزشی خود را از دست دادند؛ در مجموع بر اثر سیلاب، یکهزار دانش آموز در نقاط شهری و روستایی در گنبد کاووس دچار خسارت شدند.

بانک آینده در چهارچوب عمل به مسئولیت اجتماعی خود و برای ایجاد آرامش در میان کودکان و نوجوانان و خانواده های آنها 48 هزار بسته نوشت افزار و لوازم التحریر به دانش آموزان مقطع ابتدایی شهرستان گنبد کاووس اختصاص داد. 

کمال الدین نظر نژاد مدیر آموزش و پرورش گنبد کاووس در مراسم بزرگداشت هفته سلامت (1 تا 7 اردیبهشت) در این شهرستان اعلام کرد: توزیع این  48هزار بسته لوازم التحریر اهدایی بانک آینده میان دانش آموزان مقطع ابتدایی این شهرستان آغاز شده است. 

بانک آینده بلافاصله پس از وقوع سیلاب اخیر به منظور تامین وسایل نوشت افزار دانش آموزان در مناطق سیل زده،  ١٠٠هزار بسته لوازم التحریر را آماده سازی و توزیع آن را با کمک جمعیت هلال احمر در مناطق سیل زده سراسر کشور آغاز کرده است.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری