کد خبر 339847

سیمرغ زرین مدیریت خلاق صنعت بانکداری کشور برای بانک تجارت

در اجلاس "انتخاب ملی" استراتژی های توسعه خدمات،تولیدات و صادرات برترین شرکت های ایران، سیمرغ زرین مدیریت خلاق در صنعت بانکداری به دولت آبادی مدیرعامل بانک تجارت اعطا شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، در این اجلاس که از سوی دبیرخانه توسعه صنایع ملی ایران و با حضور مرتضی بانک مشاور رئیس جمهوردر مناطق آزاد، فرهادی فرماندار تهران، عیسی منصوری معاون وزیر صنایع، زرآبادی عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس،کواکبیان نماینده مجلس و جمعی از مدیران کارآفرین وشرکت های برتر برگزار شد، نادر خواجه حق وردی قائم مقام مدیرعامل بانک تجارت به نمایندگی از سوی دولت آبادی مدیر عامل این بانک، سیمرغ زرین مدیریت خلاق در صنعت بانکداری را دریافت کرد.

   در این اجلاس همچنین جایزه ملی برترین بانک کارآمددر صنعت بانکداری از سوی اتحادیه اروپا و نشان ملی رتبه نخست شفافیت و صداقت در ارائه خدمات بانکی به بانک تجارت اعطا شد.

 اجلاس توسعه صنایع ملی ایران روز یکشنبه 12 اسفند ماه با همکاری معاونت نهاد ریاست جمهوری، وزارت راه و شهر سازی،وزارت صنعت، معدن و تجارت و سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران در راستای حمایت از مدیران،سرمایه گذاران و مجموعه های خدماتی و تولیدی فعال تحت عنوان طرح انتخاب ملی در مرکز همایش های بین المللی سازمان صدا و سیما برگزارشد.

s6i2aTdqN5qZ

YKT7r7sG1jmS

1DT8uLyd1QhA

 

بیشتر بخوانید
ارسال نظر