{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 334973

همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر، مدرسه شهدای بانک ملت با زیر بنای ۸۱۰ متر مربعی افتتاح و عملیات اجرایی مدرسه شش کلاسه با مشارکت خیرین مدرسه ساز و نوسازی مدارس و با حضور فرماندار شهرستان پارس اباد و مدیریت شعب بانک ملت استان آغاز شد.

به گزارش اقتصادآنلاین، همزمان با ششمین روز از دهه مبارک فجر، مدرسه شهدای بانک ملت با زیر بنای ۸۱۰ متر مربعی افتتاح و عملیات اجرایی مدرسه شش کلاسه با مشارکت خیرین مدرسه ساز و نوسازی مدارس و با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد و مدیریت شعب بانک ملت استان آغاز شد.

در این آیین رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان و مدیرکل نوسازی مدارس استان اردبیل لوح تندیس خیر بزرگ کشور مرحوم حسنعلی علیپور را به فرماندار شهرستان پارس آباد اهدا و از توجه ویژه و زحمات ایشان در جلب مشارکت های عمومی و تخصیص اعتبارات در جهت تجهیز و تکمیل مدارس خیر ساز قدردانی کردند.

مصادف با ششمین روز از چهلمین سال پیروزی انقلاب اسلامی در شهرستان پارس آباد، مدرسه شهدای بانک ملت با زیر بنای ۸۱۰ متر مربع با حضور فرماندار شهرستان پارس آباد ، رئیس مجمع خیرین مدرسه ساز استان و مدیریت شعب بانک ملت استان افتتاح شد.

علی علایی فرماندار شهرستان پارس آباد نیز به پاس قدردانی از زحمات مدیریت شعب بانک ملت استان با اهداء لوح و تندیس از مشارکت بانک ملت در احداث مدرسه شهدای بانک ملت تشکر کرد و گفت: امسال دو بانک ملت و ملی دو مدرسه در شهرستان پارس آباد احداث و افتتاح کردند.

علی مقدم نژاد مدیرت شعب بانک ملت استان اردبیل نیز با بهره برداری از مدرسه شهدای بانک ملت از افتتاح ۶۵ امین مدرسه در سطح کشور توسط مجموعه بانک ملت خبر داد و گفت: ما همیشه در انجام امورات خیریه در کشور پیشقدم بوده و خواهیم بود.

ارسال نظر