{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 284557

«واحد اعتباری شرکت تعاونی روستایی شباهنگ شهریار» و «واحد اعتباری شرکت تعاونی روستایی انقلاب شهریار»، بدون اخذ مجوز از بانک مرکزی و به صورت غیرقانونی مبادرت به عملیات بانکی کرده اند.

به گزارش اقتصادآنلاین، دو واحد اعتباری با نام های شباهنگ و انقلاب وابسته به شرکت های تعاونی روستایی با همین عناوین در شهرستان شهریار و حومه بدون اخذ مجوز از بانک مرکزی اقدام به عملیات بانکی (جذب سپرده از عموم مردم، ارایه تسهیلات و...) کرده اند.
از این رو ضروری است هموطنان عزیز به منظور جلوگیری از به مخاطره افتادن اموال خود، با در نظر داشتن غیرقانونی بودن انجام عملیات بانکی توسط دو واحد اعتباری مذکور، از سپردن دارایی های خود به آن خودداری کنند.
در غیر این‌صورت، بانک مرکزی هیچ‌گونه مسئولیتی در قبال تضییع حقوق مشتریان این واحدهای اعتباری، به خصوص استرداد وجوه  نخواهد داشت.
لازم به ذکر است بانک مرکزی از طریق مراجع قضایی نسبت به پیگیری موضوع اقدام کرده است.
ضمناً بار دیگر از هموطنان گرامی درخواست می شود پیش از سپرده گذاری در بانک ها و موسسات اعتباری، با مراجعه به پایگاه اطلاع رسانی بانک مرکزی به نشانیWWW.CBI.IR  از فهرست بانک ها و موسسات اعتباری مجاز اطلاع پیدا کنند.

ارسال نظر

  • ناشناس
    ۰ ۰

    اگه سود بالا نرود اقتصاد در عرض 2 يا 3ماهه قيمتها به طور 100% افزليش ميابد و فرو ميپاشد بايد سود بالا برود تا ارز و سكه و مسكن به كل ضرر كنن انجام سود 30% و بي ارزش كردن خانه و بي ارزش كردن واردات و بي ارزش كردن سكه كه نتواند روي چيز ديگري تاثير بگزارد و كنترل ميشود توزيح طولاني است و ميشود ارز و سكه و واردات بي ارزش شود بهترين كليد بعدي توليد داخل در 1 سال به طور 100% خودكفا شيم . هيچ چيز تاثير ندارد حتي سكه بشه دونه اي 10 مليون هيچ تاثيري ندارد تمام