{{weatherData.name}} {{weatherData.weather.main}} C {{weatherData.main.temp}}
کد خبر 282033

عیسی امامی عضو هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهرایران به همراه سلطانیان، مدیر شعب استان تهران به صورت سر زده از شعب سطح استان بازدید و آمار عملکرد حوزه های مختلف آنان را بررسی کرد.

به گزارش اقتصادآنلاین، عیسی امامی، ضمن بازدید از شعب استان تهران، راهکارها و تدابیر لازم برای بهینه سازی خدمت رسانی به مشتریان را ابراز داشت.

وی در این بازدید ها بر اراده و عزم جدی کارکنان بانک قرض الحسنه مهر ایران برای ارتقای بیشتر جایگاه بانک تاکید کرد و گفت: با توجه به پتانسیل بالای مجموعه، باید با تلاش بیشتر، برنامه ریزی مدون و مناسبی برای ایجاد تعامل با مشتریان حقیقی و حقوقی اقدام کرد.

در ادامه، سلطانیان نیز اظهارداشت: برگزاری جلسات مستمر بازاریابی در مرحله اول میان کارکنان و در گام بعدی با مشتریان در راستای ارایه خدمات مختلف بانکی، امر مهمی است و امیدواریم همکاران ما با تلاش مضاعف و نو آوری خود بتوانند، در راستای رفع نیاز مشتریان بانک، گام های خوبی بردارند.

وی تصریح کرد: حامیان بانک قرض الحسنه مهر ایران جامعه ای متشکل از اشخاص حقیقی و حقوقی خیر هستند که برای به جای آوردن سنت نیکوی قرض الحسنه اقدام به این سپرده گذاری ها نموده اند.

ارسال نظر

آخرین قیمت ها از کف بازار
سایر بخش های خبری